Шиття знову стає модним, а професія швачки переживає ренесанс. Все більше і більше людей цінують можливість самостійно створювати одяг або прикраси з тканини, не виходячи з дому. Шиття для себе або в промислових масштабах, вимагає використання хорошого обладнання, яке допоможе втілити в життя навіть самі божевільні ідеї. У що інвестувати на початку пригоди в кравецькій справі?
Багато починаючі аматори шиття задаються питанням, в яке обладнання вкластися. Вам потрібна електронна машина, яка, хоча і дорожча, має безліч функцій, що полегшують вашу роботу. Або буде достатньо більш дешевого, механічного, але менш інтуїтивного у використанні пристрою. Багато що залежить від ваших очікувань і, звичайно ж, вашого бюджету.
Для багатьох людей наявність власного швейного обладнання - це можливість зайнятися пристрастю або продовжити сімейні традиції.
Незалежно від того, чи тільки ви знайомитеся з секретами пошиття одягу або знання про шиття передаються з покоління в покоління, покупка першої власної машини викликає масу емоцій. Це важливе рішення, від якого залежить комфорт вашої роботи і кількість нових можливостей.
Чому варто інвестувати у власне обладнання?
Власне обладнання дасть вам унікальну можливість реалізувати власні проекти, створити сувеніри або подарунки для близьких, а також текстильні прикраси. Головним критерієм, за яким ми поділяємо швейні машини, - це те, як вони управляються. У базовий розділ входять пристрої:
- механічний - з класичним управлінням, вручну. Ідеально підходить для новачків і людей, які уникають технічних нововведень,
- електронна - підтримка швейних процесів завдяки можливості запам'ятовування стібків і їх послідовності і наявності інших функцій,
- індустріальний - присвячений кравцем.
В даний час найбільш популярні електронні машини, управління якими часто здійснюється дотиком за допомогою екрану. Найголовнішим їх перевагою є наявність:
основні стібки - прямі, звивисті, оверлочні, еластичні, внутрішні,
аксесуари - ніжки, голки, засоби для догляду за апаратом і т. д.
функція зворотного шиття, тобто посилення швів,
регулятор натягу нитки, ширини шва, сили тиску, т.е.елементи, що впливають на комфорт і результат роботи,
можливість змінити положення голки по відношенню до отвору в лапці.