За якими критеріями можна вибрати швейне обладнання

Шиття знову стає модним, а професія швачки переживає ренесанс. Все більше і більше людей цінують можливість самостійно створювати одяг або прикраси з тканини, не виходячи з дому. Шиття для себе або в промислових масштабах, вимагає використання хорошого обладнання, яке допоможе втілити в життя навіть самі божевільні ідеї. У що інвестувати на початку пригоди в кравецькій справі?


Багато починаючі аматори шиття задаються питанням, в яке обладнання вкластися. Вам потрібна електронна машина, яка, хоча і дорожча, має безліч функцій, що полегшують вашу роботу. Або буде достатньо більш дешевого, механічного, але менш інтуїтивного у використанні пристрою. Багато що залежить від ваших очікувань і, звичайно ж, вашого бюджету.
Для багатьох людей наявність власного швейного обладнання - це можливість зайнятися пристрастю або продовжити сімейні традиції.

 

Незалежно від того, чи тільки ви знайомитеся з секретами пошиття одягу або знання про шиття передаються з покоління в покоління, покупка першої власної машини викликає масу емоцій. Це важливе рішення, від якого залежить комфорт вашої роботи і кількість нових можливостей.
Чому варто інвестувати у власне обладнання?


Власне обладнання дасть вам унікальну можливість реалізувати власні проекти, створити сувеніри або подарунки для близьких, а також текстильні прикраси. Головним критерієм, за яким ми поділяємо швейні машини, - це те, як вони управляються. У базовий розділ входять пристрої:

  • механічний - з класичним управлінням, вручну. Ідеально підходить для новачків і людей, які уникають технічних нововведень,
  • електронна - підтримка швейних процесів завдяки можливості запам'ятовування стібків і їх послідовності і наявності інших функцій,
  • індустріальний - присвячений кравцем.


В даний час найбільш популярні електронні машини, управління якими часто здійснюється дотиком за допомогою екрану. Найголовнішим їх перевагою є наявність:


основні стібки - прямі, звивисті, оверлочні, еластичні, внутрішні,
аксесуари - ніжки, голки, засоби для догляду за апаратом і т. д.
функція зворотного шиття, тобто посилення швів,
регулятор натягу нитки, ширини шва, сили тиску, т.е.елементи, що впливають на комфорт і результат роботи,
можливість змінити положення голки по відношенню до отвору в лапці.Создан 28 ноя 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського