Готуємося до ЗНО з англійської правильно і ефективно
 

Тестування зовнішнього незалежного оцінювання з англійської - це нелегке випробування для перевірки знань, яке складається з трьох блоків (аудіювання, читання, письмо) і містить 59 завдань. Тест розроблений на основі шкільної програми, тому в теорії кожен учень має базу для здачі іспиту після 11 класу. Але на практиці, як відзначають випускники та викладачі, без додаткової підготовки може бути складно.

Cпособи підготовки

Існує багато способів ефективної підготовки до іспиту. Звичайно, очолюють список підручники. Крім вітчизняних авторів, допоможуть і британські видавництва, в тому числі Pearson або Longman. Також можна послухати аудіокниги, подивитися фільми. На популярному ресурсі TED Talks знайдуться захоплюючі лекції і доповіді від світових вчених, топ-менеджерів, економістів, а за допомогою подкастів BBC Learning English можна слухати «справжню» англійську мову. Такі заняття допоможуть поповнити словниковий запас і стануть хорошим тренуванням в слуховому сприйнятті мови.

Не варто забувати і про професійну допомогу.

Самостійна робота дуже потрібна, але спеціалізовані курси підготовки до ЗНО з англійської допоможуть розібратися з тонкощами або нюансами. У занять на курсах з викладачем є свої переваги:

вивчений матеріал закріплюється і повторюється;лексика поповнюється і відпрацьовується;застосовуються мотиваційні важелі;до процесу залучаються фахівці, які знають специфіку ЗНО;методика підготовки включає проходження типових завдань (з досвіду минулорічних тестувань).

До перерахованих вище методів можна сміливо додати мобільні розробки. Смартфони зараз є у кожного, а за допомогою таких додатків, як, наприклад, ED Words, можна вивчати граматику і закріплювати матеріал завдяки проходженню тестувань по кожній окремій темі.

Важливі правила

Оскільки ЗНО з англійської перевіряє письмові навички, особливу увагу слід приділити граматиці і словникового запасу. Не варто витрачати час даремно - можна вивчити затверджені програми іспиту, знайти лексичний мінімум слів і почати повторення або вивчення матеріалу «від простого до складного». Принцип поступовості - важливий аспект успішного запам'ятовування матеріалу. Не варто забувати і про тренування усного мовлення, яка тісно пов'язана з листом.

Дуже важливий і психологічний настрій. Необхідно постаратися вгамувати хвилювання, проявити максимум уважності, так як дуже часто помилки виникають через неуважність.Создан 16 окт 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського