Лосини для вагітних: різновиди і переваги
 

Головна вимога, яким повинна відповідати одяг для майбутніх мам, це не стягування живота. В іншому випадку жінка буде відчувати себе некомфортно. Саме цим і відрізняються лосини для вагітних. Вони комфортні, затишні, можуть бути утепленими або тонкими.


Різновиди


Лосини діляться на спортивні, повсякденні і компресорні. Останні відносять до виробів медичного призначення, так як носити їх можна не тільки під час вагітності, але і людям, що страждають від варикозу. Завдяки їм нормалізується кровообіг, попереджається розширення вен і поява набряклості. Єдиний нюанс полягає в тому, що через півроку одяг слід міняти і купувати нову.


Перші ж два види відрізняються між собою посадкою, фасоном, зовнішнім виглядом і сезонністю. Також в них обов'язково повинна бути спеціальна еластична вставка в районі живота. У міру того, як він збільшується, вона розтягується. Деякі моделі мають дві вставки з боків, але вони підходять для шкарпетки тільки на ранніх термінах.


Вибирати виріб слід з натуральних тканин. Синтетика добре тягнеться, але може викликати алергічну реакцію або роздратування. Катон з еластаном починають на колінах швидко витягатися і не повертаються в первинну форму.Взимку слід віддавати перевагу моделям на флісі. Майбутнім мамам необхідно стежити за своїм здоров'ям, тримати поперек в теплі.


Переваги


Трикотажні легінси підходять для жінок на будь-якому терміні вагітності. Це обумовлено тим, що вони відмінно тягнуться. Крім цього виріб має такі переваги:

 

  • продумані фасони адаптуються під зміни фігури;
  • присутня спеціальна гігієнічна вставка, за рахунок якої виключений дискомфорт і потіння;
  • живіт і спина підтримуються еластичними гумками;
  • розмір в області талії коригується завдяки регулюючої стрічці;
  • величезний асортимент різних стилів;
  • наявність компресорного ефекту, запобігає появі варикозу;
  • різні моделі: тонкі, утеплені, спортивні та ін .;
  • відсутність гудзиків, швів, блискавки.


Лосини можуть бути виконані в абсолютно будь-якій кольоровій гамі, мати візерунки, написи і принти. Вони красиво обтягують, не сковують рухів. Також можливо шкіряні варіанти або з екокожі. Вони красиво поєднуються з туніками, светрами, сорочками, худі, майками, футболками та кенгурушкою. Підходять як під спортивне взуття, так і під плоску підошву і навіть під каблук.Создан 14 сен 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського