Африканські статуетки з дерева
 

Грубовирізані фігурки з дерева були знайдені археологами в древніх похованнях, а це значить, що люди завжди тягнулися до прекрасного. Людська душа шукає натхнення в чомусь естетично привабливому, створюючи красиві і незвичайні сувеніри з різних матеріалів.

Оскільки сучасний світ збожеволів на екологічно чистих матеріалах, то дерев'яні статуетки знову стали популярні. В руках досвідченого майстра довговічний природний матеріал володіє особливою пластичністю, завдяки чому створюються різноманітні образи, породжені неординарною фантазією, знанням технології і народними традиціями.

Всім відомо, що жаркий континент славиться майстерними майстрами, які знаються на різьбі по дереву. Їх сувенірна продукція має певний колоритом, який нікого не залишає байдужим. І якщо вам захотілося придбати африканські статуетки з дерева, можна тут, то зовсім не обов'язково чекати відпустки і відправлятися в подорож за розкішною фігуркою.


Придбати унікальний екземпляр можна в торговому ресурсі, не виходячи з дому. У нас ви знайдете воїнів Масаї і кочівників, африканських жінок і дружин вождів, а також популярні фігурки екзотичних тварин. Всі ці вироби виконані з натурального дерева Ебен, яке ідеально підходить для втілення цих образів. Тільки погляньте, як бездоганно поєднується чорний колір статуетки з точною деталізацією кожного елемента.


Цим фігуркам під силу не тільки гідно прикрасити будинок, але і захистити його мешканців від злих духів і недоброзичливців. Наприклад, зверніть увагу на дві ритуальні фігурки, що символізують чоловіче і жіноче начало, які вступили в гармонійний союз.


Красиві сувеніри несуть творчу енергетику для міцного шлюбу і відносин, а також допомагають парам знайти максимальну ступінь згоди, в якій вони стають щасливими. Вироби вирізані з цінної породи дерев вручну і розфарбовані в етнічному стилі. Вони внесуть в обстановку стильні нотки з відтінками колоритною екзотики.У нас ви можете замовити дерев'яну африканську статуетку в режимі онлайн, а наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір.


До наступних заморською дивиною, мабуть, слід віднести сувенірну продукцію індонезійських майстрів. Серед образотворчих статуеток знайдуться екземпляри, виконані на різну тематику. Ви зможете придбати собі декоративну фігурку примітиву, або майстерну статуетку красивого тварини.


Для тих, хто колекціонує справжні шедеври мистецтва, рекомендуємо вибрати аксесуари, зібрані в набір. Серед них знайдеться сімейство милих розписних котиків, зграйки барвистих рибок і навіть кілька витончених жирафів, збудованих за зростом. Шикарні фігурки можна розмістити окремо один від одного, або залишити їх нерозлучними.

 

Що стосується символічності таких статуеток, то люди, які цікавляться філософією фен-шуй, знають, що більшість образів тварин наділені особливою енергетикою.


Одні вироби привносять в будинок благополуччя і достаток, інші наділяють мешканців міцним здоров'ям, силою і щастям. Кожен сам вибирає собі фігурку, яка послужить йому талісманом.Создан 08 сен 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського