Інфрачервоний гриль TRU infrared - переваги
 

Для багатьох інфрачервоний гриль вважається ідеальним рішенням для сучасного гриля. На відміну від традиційних грилів, вони не готують їжу за рахунок конвекції. Вони використовують енергію інфрачервоного випромінювання для швидкого нагріву. Хоча багато ентузіастів барбекю і раніше вважають за краще грилі традиційного кондуктивного типу, популярність інфрачервоних систем приготування їжі зростає. Все більше і більше людей починають користуватися перевагами сучасної інфрачервоної технології гриля через її переваг.

Інфрачервоні грилі випускаються як електричні, так і газові. Можна сказати, що є моделі на будь-який смак і спосіб життя. Char-Broil Performance TRU Infrared 480 оснащений трьома пальниками з нержавіючої сталі. Пропановий інфрачервоний газовий гриль з нержавіючої сталі також має бічну пальник. Маючи велику загальну площу приготування, це хороший вибір для тих, хто шукає відносно велику кухонну систему. Char-Broil Grill2Go X200 важить менше 7 кг. і призначений для кемпінгу або автомобільних поїздок. Якщо вам потрібен невеликий електричний гриль на ніжках, вам варто розглянути варіант інфрачервоного електричного гриля Char-Broil Patio Bistro Tru-Infrared Electric Grill.

Однак, як і всі види кухонного обладнання, інфрачервоний гриль має свої плюси і мінуси. Нижче наведені деякі переваги і недоліки використання системи гриля, що використовує інфрачервоне випромінювання.

Більш швидкий час приготування

Головна перевага інфрачервоних газових грилів в тому, що вони набагато гаряче звичайних. Температура гриля може легко досягати 370 градусів, це дає вам можливість швидко приготувати барбекю, і треба буде менше стояти біля гриля.

Менше витрати палива

Оскільки їжа нагрівається безпосередньо з використанням інфрачервоного випромінювання, час попереднього нагрівання може бути скорочено. Також можна спробувати більш швидке приготування їжі. Це дозволяє підвищити енергоефективність. Буде використано менше палива. Виробники стверджують, що їх інфрачервоні грилі TRU infrared споживають приблизно на 30 відсотків менше палива, ніж традиційні грилі.

Кращий розподіл тепла

Коли справа доходить до розподілу тепла, звичайні пристрої мають тенденцію викликати нерівномірне нагрівання. З іншого боку, інфрачервоний гриль готує їжу рівномірно, усуваючи в нагріванні гарячі або холодні точки.

Смачна їжа

З інфрачервоним грилем променисте тепло використовується для безпосереднього приготування їжі. Не потрібно турбуватися про її пересиханні. Інфрачервоне тепло проникає крізь вологозахисний бар'єр їжі, і вона готується, не втрачаючи вологу. Вміст поживних речовин і рідини буде збережено.

Коли справа доходить до прибирання, також відомо, що інфрачервоні грилі створюють менше роботи. Наприклад, у TRU-інфрачервоних грилів Char-Broil решітки відриваються, а інфрачервоні панелі виходять назовні. Однак жоден метод приготування або обладнання не є ідеальними. Інфрачервоний гриль також має певні недоліки.

Налаштування низької температури

Інфрачервоні газові грилі дуже сильно нагріваються. Їжа легко пригорає. Важливо уважніше стежити за часом приготування, щоб продукти не переварились. Багато продукти не призначені для роботи з низькотемпературними рецептами. Спробуйте знайти той, який пропонує широкий помірний діапазон і дозволяє встановити більш низьку температуру. З такою системою ви можете ідеально приготувати більші шматки або більш ніжне м'ясо.

При покупці інфрачервоної системи газового гриля слід враховувати безліч чинників. Але як тільки ви знайдете потрібний прилад, ви зможете насолодитися перевагами приготування їжі з використанням інфрачервоного випромінювання. Ви не будете жертвувати смаком заради зручності.Создан 06 сен 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського