Як поліпшити інтерєр вашого будинку за допомогою модульної картини триптиха
Триптих - це візуальна композиція, що складається з трьох складових частин,, термін походить від давньогрецького слова triptychos, що складається з трьох ( «три») і ptyché ( «згинатися»), і зазвичай використовується для об'єктів мистецтва, найчастіше картин.

Триптих (мистецтво) - твір образотворчого мистецтва, зазвичай живопис і скульптура, яке розділене на три частини або панелі, зазвичай вирізані з дерева або іншого допоміжного матеріалу. Центральна панель зазвичай більше, а бічні сторони загинаються над нею, часто відкриваючи, коли вона закрита, приховане четверте твір мистецтва. Це було надзвичайно поширене в фламандських картинах п'ятнадцятого і шістнадцятого століть.

Триптих - це вид мистецтва, популярний серед художників з багатьох причин. Він використовується на всіх носіях: на полотнах, в картинах, фотографіях, малюнках. Традиційно, особливо в середні віки, триптих складається з великого панно і двох менших, намальованих всередині дверей. Символічно число 3 нагадує Святу Трійцю в християнській релігії. Драматична сторона також проявляється в цій формі, оскільки художники часто використовують її для позначення початку, середини і кінця історії, кінця життя.

Проте, спосіб використання художниками формату триптиха може змінюватися від однієї роботи до іншої. Зібрані панелі можуть утворювати єдину сцену, а іноді дуже добре працюють окремо. У всіх випадках зазвичай існує абсолютна візуальна узгодженість між частинами триптиха.

Коли триптих застосовується у фотографії або образотворчому мистецтві, немає чітких правил, що показувати на його частинах. Він може складатися з трьох творів мистецтва, поміщених в одну рамку, коли три зображення тісно пов'язані і відображаються близько один до одного. Як варіант, триптих може бути колекцією з трьох фотографій, представлених в одному зображенні.

Модульні картини в дизайні інтер'єру

Мистецтво триптиха часто використовується як декоративний елемент в різних інтер'єрах. Такі модульні картини можна красиво розмістити в будинках, офісах і готелях. З чисто практичної точки зору триптих - це найпростіша форма для розміщення картин на великих стінах в квартирі або приватному будинку. У модульних декоративних картин для інтер'єру багато переваг.

1. Відмінний зовнішній вигляд

Ці зображення самі по собі мають естетичну привабливість. Вони змушують глядача задуматися про дизайн, коли глядач дивиться від панелі до панелі, він повинен розуміти, як мистецтво направлено на нього і як він можетт асимілювати три різні твори в одну композицію.


2. Колір


Колір повинен допомагати спрямовувати погляд, допомагати переходити від лівого зображення до правого. Ми вважаємо, що ці сучасні твори мистецтва більш тонкі, ніж фотографія триптиха, тому що ми можемо змінити кольори і переходи кожного елемента відповідно до вашим баченням; на відміну від фотографії, яка по суті являє собою зображення, розрізане на три частини.

 

3. Поверхня


Проблема покупців мистецтва в тому, що вони часто хочуть прикрасити свій інтер'єр. Іншими словами, коли вони вкладають кошти в витвір мистецтва, вони хочуть, щоб воно займало досить місця на стіні. Триптих, наприклад, нестандартного розміру має ту перевагу, що він може розтікатися по стіні і створювати враження величі, займаного простором.Создан 06 сен 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського