5 причин для друку фотографій
 

Намагаючись стати володарем красивих фоток ми не думаємо про завершальній функції клацання затвора. Якщо ми зроду не аналізуємо отримані кадри, навіщо вони потрібні? Сучасні технології роблять менш складним процес зйомки. Ми отщелкивали десятки зображень, щоб знайти єдиний приголомшливий кадр. І нехай цифрове фото - чудовий спосіб відтворити подію, це часто не найкрутіший шлях зберегти мить.

Причини для друку фотографій


Надруковані зображення не можуть замінити. Кожен кадр - одну мить. Наступний кадр ніколи не вдасться ідентичним. Головним чином це важливо для фотографій людей. Ми ростемо, старіємо, перетворюємося. Невороття кожного знімка з часом лише збільшується. Друк фото - надійний варіант зберегти в пам'яті ледь схоплює моменти.


Цифрові знімки - насолода короткочасне. В інтернет-всесвіту все проглядається миттєво і просто. І втрачається навіки. У цифрових знімків - невловиме існування. Ми розглядаємо їх, як сон. І як тільки ми залишаємо галерею в телефоні, зображення в цифрі випадає з видимого простору. Але як відбиток фотка стає частиною цього світу і шматочком вашому житті. Гідність цифрового зображення лише в тому, що вона буде віддана до друку і поділить з вами справжнє життя.


Розглядати, щоб усвідомити. Ви буквально не зрозумієте знімок, поки не віддасте його на друк. Знімок на дисплеї і на папері для фотографій - абсолютно різні. Безумовно, там одні й ті ж предмети і деталі. Але якість зображення істотно краще на фотопапері. На відбитку на знімку пробиваються реальні кольори, елементи просто побачити. І блиск дисплея з підсвічуванням не заважають. Цифрова фотографія подібна музичного твору, яке залишиться непочутим або на сценарій, який ніхто ніколи не побачить.
Кваліфіковано аналізувати зображення. Який би недорогий була б фотодрук, вам не потрібно роздруковувати буквально все кадри. Фотодрук мимоволі змушує пильно вдивитися в знімки і знайти кращі. Переваги фотодруку в тому, що не обов'язково платити за погані знімки. Ви вчитеся аналізувати зображення і віддаєте на друк найкрутіші.


Убезпечити важливі фото. Зникнення фоток через вихід з ладу жорсткого диска або втрати смартфона - нищівної. Перенесення резервних копій в хмару - неоднозначний варіант оберігання. Друковані знімки не зламуються, не змінюють якість і не зникають через технічний збій. Вони - під захистом. Друк фоток - надійний рівень захисту від знищення ваших спогадів. Тим більше, що є велика кількість способів друку фотографій, наприклад, в стилі полароид.


Надруковані зображення обумовлюють емоції і відчуття. Особисті фото близьких нагадують, хто вам цінний. А пейзаж обнадіює в лихоліття. Друкуйте фото, які надихають і закликають жити!Создан 02 сен 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського