Електровелосипед - подарунок любителю активного відпочинку
 

Ваш чоловік - цінитель активного відпочинку? Тоді чому б не зробити йому відмінний подарунок - електровелосипед?

Повірте, подібний значимий презент зробить потрібне враження і покаже йому, що ви підтримуєте його хобі. Наша мета допомогти вам за допомогою даної статті вибрати якісний електровелосипед.

Основні критерії:

- Будь-яка покупка повинна керуватися бажанням. Потрібно розуміти, що саме ви хочете придбати і якими параметрами повинен володіти даний подарунок. З асортиментом сучасних електровелосипедів можна детальніше ознайомитись а інтернеті, так потрібно знати, з якої саме місцевості найчастіше їздить ваш улюблений. Наприклад, для гірської місцевості потрібен буде електровелосипед з досить потужним двигуном.

- Якщо людина любить частіше самостійно крутити педалі, то ємність акумулятора і потужність можуть бути трохи нижче необхідної. На сайті можна придбати електровелосипед з різними потужністю і запасом ходу.

- У електровелосипед є таке поняття, як запас ходу. Це той показник відстані, при якому транспорт їде за рахунок двигуна. У багатьох моделях він дорівнює 20-50 кілометрів. Як ви розумієте, то саме звичне відстань їзди і використовується при виборі за даним критерієм.

- Найчастіше все електровелосипеди розвивають швидкість в 25-30 км на годину. Якщо ваш чоловік любитель швидкісної їзди, то знову-таки якість і потужність електродвигуна повинні відповідати.

- Умовно електровелосипеди діляться на два види: моделі покликані допомогти в кручении педалей і моделі з системою регулювання потужності. Перший варіант порівняно дешевше, оскільки, просто покликаний допомогу людині крутити педалі. Іншими словами, від вас також буде потрібно докласти зусиль.

Другий метод управління - це датчик крутного моменту, який в залежності від обраної швидкості регулює необхідну потужність.

- Що стосується вартості, то найчастіше вона встановлюється з урахуванням ємності акумулятора. Чим вона більше, тим довше може працювати двигуни. І звичайно вартість буде порівняно висока.

Так, в готовому сучасному електровелосипеді застосовують найчастіше літій-іонні акумулятори. А ось в окремих конверсійних системах для даних велосипедів частіше можна побачити свинцево-кислотні акумулятори. Популярністю користуються і самокати з електроприводом. Багато сучасних електросамокатів представлено в інтернет магазинах, тут можна підібрати найбільш підходящу модель.

На завершення варто сказати, що ціна питання буде прямо залежати від всіх критеріїв, перерахованих вище. Але ви ж купуєте подарунок коханому чоловікові, тому можна і «шикувати», чи не так?Создан 01 сен 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського