Переваги та особливості виготовлення банерної реклами
 

 

Реклама грає важливу роль в бізнесі. Саме завдяки їй підвищується популярність продукту або послуги, що позначається на прибутку компанії. Одним з дієвих методів зовнішньої реклами є банер. Він повинен бути виконаний з якісної сировини, з дотриманням технології, щоб погодні умови не зіпсували з часом картинку.

 

Розробка і термінове виготовлення банерів - це спеціалізація компанії  Формат Захід Львів. Вони мають величезний досвід в оформленні засобів реклами, яка буде залучати споживачів. Розробка і дизайн займає  день, компанія пропонує друк для зовнішньої і інтер'єрної реклами. Окремо обумовлюється доставка і монтаж. Друк банерів можливо в звичайному або терміновому режимі. Вартість роботи залежить від виду використовуваного матеріалу. Частіше всього для друку банерів застосовують вінілове полотно, а щоб малюнок і написи довше залишалися на полотні, застосовуються екосольвентні чорнила. Вони стійкі до вицвітання, виконані з натуральних компонентів, не мають запаху і не завдають шкоди людині.

 

Переваги банерної реклами

 

Широкоформатний друк використовується для виготовлення банерів для зовнішнього розміщення. Банери розміщуються у людних місцях, їх видно здалеку, ця особливість підвищує приплив потенціальних покупців. До важливих переваг також відносять:

 

 • Прийнятна вартість реклами.
 • Легкість в установці. Монтаж банера не займає багато часу і сил, здійснюється без використання техніки.
 • Універсальність. Банери можливо розміщувати в різних місцях. Все залежить від цільової аудиторії.
 • Довговічність. Банери виготовляються з сучасних якісних матеріалів. Він витримує будь-які атмосферні опади і температурні перепади.
 • При правильному монтажі, термін служби банера збільшується. Одним з надійних способів є використання люверсів, які розташовуються по краях. Також можливе закріплення банера на каркасі. Металева основа кріпиться до стін будівлі, а вже потім здійснюється розтяжка.

 

Виготовлення банерів - ефективний спосіб просування компанії на ринку. Яскрава рекламна поліграфія привертає увагу широкої аудиторії, як на вулицях, так і всередині приміщень. Інформативні широкоформатні плакати виступають елементом корпоративної культури. Вони грають роль у формуванні бренду, коли вони присутні в оформленні офісу, в якості декору на тематичному заході або галузевій виставці.

 

 

Переваги широкоформатних банерів

 

Популярність рекламних вінілових полотен обумовлена ​​декількома факторами:

 

 • Банер - це результативний спосіб залучення уваги потенційних клієнтів за рахунок візуалізації продукту (послуги, товару).
 • Використання інформаційного носія в офісі або на корпоративному заході з включенням основних ідей і слоганів компанії проведе додаткове стимулювання роботи співробітників.
 • Простота друку в поєднанні з вартістю матеріалів роблять даний вид реклами доступним.
 • Міцність матеріалів і високу якість друку зумовили стійкість плакатів до погодних умов, як наслідок - тривалий термін служби. Як матеріал для друку банерів використовується також банерний папір (він відрізняється досить великою міцністю завдяки вмісту нейлону і латексу, але мало стійкий до механічних пошкоджень, через що банер з цього матеріалу розміщують на жорсткому кріпленні) і поліпропілен, стійкий до впливу сонячних променів, що дозволяє довго зберігати яскравість зображення.  
 • Сучасні технології друку дозволяють наносити зображення на різні види тканин. Можна також вибрати вибрати друк на холсті, часто такі картини надруковані на полотні використовують дизайнери для оригінальних інтер’єрних рішень. 
 • Банерні конструкції відрізняються простотою у використанні і мобільністю - компактність і мала вага дозволяють без праці зробити монтаж і демонтаж банера.

 

Створення широкоформатних інформаційних плакатів включає три етапи - розробку і узгодження макету, друк банера, складання, монтаж. Робота над рекламним інформаційним продуктом починається з макета. Завдання дизайнера - доступно і при цьому лаконічно перевести надані замовником відомості в візуальні об'єкти.Создан 31 авг 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського