Критерії вибору квартири
В даний час на людей постійно обрушується потік реклами, яка обіцяє «найкращу квартиру за вигідною ціною». Головний посил рекламодавців в тому, щоб спонукати потенційних клієнтів швидше здійснити покупку, інакше закінчиться термін який-небудь акції, який обіцяє великі знижки. Оскільки реклама компаній, що реалізують житлову нерухомість, часто побудована за схожими принципами, пропонуємо читачеві самому проаналізувати їх пропозиції. Для спрощення цього завдання пропонуємо прислухатися до порад експертів.

Місце споруди житлового будинку - це той фактор, на який покупець не може вплинути. Саме тому важливо з'ясувати характер ландшафту, який був на місці новобудови. Сучасні технології розширили можливості забудовника. Можливо, ви згадайте, що за радянських часів держава марно намагалася звести будівлю на певній ділянці, а зараз там красується багатоповерховий житловий комплекс. Однак підземна річка, навіть і піддана заморожування або відведена по полімерним трубам, все одно є потенційною небезпекою.

Особливої ​​аналізу вимагають ділянки, на яких раніше розташовувався промисловий об'єкт. В землі під вашим будинком можуть виявитися токсичні відходи виробництва, які накопичувалися там десятиліттями. Якщо по сусідству знаходиться пустир, то варто очікувати частих захворювань органів дихання, так як повітря буде насичене частками піску.

Варіант обробки квартири ще один важливий фактор при виборі квартири. Ринок житлової нерухомості пропонує найрізноманітніші варіанти, починаючи від квартири з оздобленням «під ключ» і закінчуючи житлом з відсутніми внутрішньоквартирними комунікаціями. Перед покупкою квартири необхідно визначитися з усіма нюансами, інакше будуть потрібні термінові і великі фінансові витрати.

Основний матеріал, з якого зведено об'єкт, впливає на комфорт і якість життя мешканця. Відомі з радянських часів панельні будинки активно зводяться і зараз. Варто поцікавитися, які елементи використовувалися для обробки конструкцій і залізобетонних блоків.

Історія роботи обраної компанії знадобиться вам при виборі квартири. Ознайомтеся з сайтом компанії, а також відвідайте тематичні форуми, на яких поцікавтеся думкою людей, що здійснили покупку квартири у даного забудовника. Поспілкуйтеся з мешканцями особисто, дізнавшись про ваші цілі, багато обов'язково поділяться вельми цікавою інформацією.

Досліджуйте потенційну інфраструктуру в мікрорайоні, де ви плануєте покупку квартири. Встановіть, чи є поруч зупинки громадського транспорту, в якому стані дороги, де можна зручно припаркувати особистий автомобіль.

Ринок житлової нерухомості постійно розвивається, кількість пропонованого житла, і його вартість безперервно зростає. Якщо ви прийняли рішення про покупку квартири, проведіть аналіз варіантів, перевірте і тільки потім робіть угоду.

Можна зробити простіше, довіривши цю роботу відомим житловим агентствам. Але остаточний вибір завжди залишиться за вами.Создан 30 авг 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського