Вибираємо одноразові рукавички
Для виконання тих чи інших косметологічних процедур необхідно використовувати спеціалізовані рукавички, які є досить щільними для того, щоб не порватися під час їх використання. У той же час, матеріал повинен бути не дуже щільним, щоб ви могли з легкістю рухати руками, не відчуваючи дискомфорту під час виконання процедур.

Якщо вам здається, що все одноразові рукавички однакові, то ви помиляєтеся. Сьогодні нам представлений різноманітний вибір, який дозволяє підібрати для себе саме той варіант, який є оптимальним, виходячи з виду діяльності, способу виконання процедури, а також багатьох інших параметрів і характеристик.

Якщо ми говоримо про матеріали виготовлення, то сьогодні одноразові рукавички виконуються з нітрилу, латексу, вінілу, поліетилену. Остання категорія вкрай рідко використовуються в сфері виконання косметологічних процедур. А ось нитрил, латекс і вініл відмінно підходить для того, щоб використовувати їх в будь-якому напрямку б'юті сфери.

Звертаємо вашу увагу на той факт, що деякі рукавички ідеально прилягають до кисті руки, в той час як деякі інші залишають легку свободу облягання. Тут все залежить від того, які саме варіанти вам зручніше використовувати в роботі.

Найбільш еластичним є латекс. При цьому, якщо ми говоримо про якісний матеріалі, то він досить міцний. Латекс забезпечує високу тактильну чутливість. Не менш популярним є і вініл. Найчастіше такі рукавички використовуються в перукарнях, тату-студіях, салонах краси.

Нітрил можна з упевненістю назвати ідеальним варіантом. Нітрилові рукавички можуть бути як стерильними, так і не стерильними. Вони використовуються в медичних центрах, тату салонах, стоматологічними клініками. Також, досить часто цей варіант рукавичок застосовується в ході виконання різних косметологічних процедур -пілінгі, нанесення масок, які очищають процедури і так далі.Создан 29 авг 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського