Класифікація та різновиди сучасних самокатів
 

У переважної більшості людей дитинство викликає виключно приємні спогади. Це той період, коли практично немає ніяких зобов'язань. Можна проводити час з друзями, граючись у дворі. Є маса розваг, ігор, які дозволяють просто насолоджуватися життям. Особливо, якщо врахувати, що навіть у найменшому віці можна промчати з вітерцем, освоїмо звичайний самокат. Загалом, все прекрасно і кожному дорослому хотілося б хоча б ненадовго повернутися в ті часи.


Зрозуміло, що батьки будуть намагатися зробити все для того щоб забезпечити дитині щасливе дитинство. Тут не обійтися без деяких атрибутів, які точно сподобаються дитині. Як варіант - самокат. Асортимент такої продукції досить великий, а тому необхідно чітко розуміти, на чому робити основний акцент у процесі вибору.


Можна розділити всі наявні моделі на 3 великі групи: для дітей, дорослих і професійних спортсменів. З одного боку - самокати володіють приблизно однаковою конструкцією. З іншого - є велика кількість відмінностей. Логічно було б зрозуміти, що спільного й відмінного між собою всі ці моделі.

 

Дитячі самокати - категорія, на якій досить часто намагаються заощадити виробники. Тут важливо з максимальною відповідальністю підходити до вибору. Треба враховувати особливості а антропометрії. Деякі моделі розраховані для людей конкретного віку. Є самокати, платформа яких здатна витримати тільки осіб, вагою до 40-60 кг. Зрозуміло, що їх конструкція не виготовляється з міцного матеріалу.


Дорослі моделі практично не мають якихось обмежень. Тут передбачено конструкція, є можливість регулювання керма. Виготовляються виключно з металу. На таких самокатах буде себе комфортно почувати людина будь-якого віку.


Остання модель - трюкові. Тут доводиться говорити про максимальний якості. Все самокати, які стосуються цієї категорії є міцними, надійними і довговічними. У професійних варіантах поліпшені амортизаційні якості. Можна не сумніватися, що самокат надійно прослужить мінімум 5-7 років. Він прекрасно підходить для виконання різних акробатичних трюків. Але, варто враховувати і порівняно високу вартість таких самокатів. Вибирати на сьогоднішній день є з чого, тому не слід поспішати в процесі розгляду потенційної покупки.Создан 12 авг 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського