Незвичайні застосування фото на магнітах
 

Магніт - відомий предмет інтер'єру. І багато марно уникають корисну домашню штучку. Дизайнери закликають зробити персональні магніти з фото для втілення в життя крутих думок.Є фотомагніти для незвичайного застосування. Ми виготовляємо фотофотографіі на магнітній вініловій основі товщиною 2 мм. Застосовуємо фотохімічний варіант друку. На всі наші магніти наносимо глянсову ламінацію.

 

Навіть після тривалого впливу сонячного світла, зображення радують своїми квітами.Гнучке вінілове виріб фіксується легко і сумлінно. Ніяких додаткових рамок або приклеєних магнітиків. Навіть якщо ви випадково змахне його, магніт ні за що не розпадеться.Фотомагніти робимо комплектом з 6 штук.

 

Доступні вироби будь-якого виду розміром 8,5х8,5см:


Модні квадратні Інстамагніти - Сторіс Інста на дверях вашого холодильника.Круглі магніти - для фото близьких людей, які живуть в самому центрі вашого серця.Магніти з фігурними сторонами - для ефектних крутих фото.Магнітний пазл - незвичайна головоломка з 6 виробів.
Магніт з фотографією можна зробити всього за кілька хвилин. Заходьте в редактор Mapi7 і закачуйте фотки з ноута або мобільного телефону. Використовуйте можливості редактора, щоб зробити свої магніти з фотографіями ще кайфово. Пробуйте різні кольори для рамки, збільшуйте або зменшуйте відступи, пишіть підпису і дати.


Впустіть у життя яскраві кольори

 

Фотомагніт - не просто знайомі красиві обличчя. Внаслідок своїх невеликих розмірів магніт з фото - крута можливість виконати забавні задумки.
Приступите до створення щорічної сімейної традиції персонального презенту по закінченню відпустки. Шаблонні магніти, привезені з відпустки - не цікаві. Ваша фотографія на тлі місць, де ви відпочивали - відмінне враження про відпочинок. Через час у вас складеться інтерактивний колаж на магнітах, на яких будуть всі місця відпочинку.Зробіть з фотографій на магнітах нагадувалки.

 

При створенні фотомагніти в редакторі Мапі7 напишіть на фотографії дату дня народження хрещеника, останнього дзвоника або знайомства. Оскільки фотомагніт буде завжди на виду, ви ніколи не пропустите привітати з важливою подією винуватця торжества.Не обмежуйтеся тільки кухнею. За допомогою фотомагніти можете освіжити своє робоче місце в офісі. Створити комфорт в орендованому житлі. Особисті магніти з фотографіями допоможуть просочити кімнату в гуртожитку домашньою атмосферою.

Ну і, безсумнівно, фотомагніт - приголомшливий подарунок. Подібний презент всім до душі. Родині, близьким і колегам по роботі. Придумав коментар до знімка, ви розтопіть серця навіть тих, хто дуже прискіпливий до подарунків. Створіть власні фото на магніті і задійте їх, як чудові, декоративні або довідкові елементи в інтер'єрі.Создан 12 авг 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського