Чи може дівчина домогтися успіху в трейдингу
 

Трейдинг - це професія здатна подарувати повну свободу і можливість не дбає про свою фінансову незалежність. Крім того, одне з головних переваг даної спеціальності - віддаленість роботи, і наявність гнучкого графіка.

В наш час, склався стериотип, що трейдинг - виключно чоловіча справа, нібито жіночий склад розуму абсолютно не підходить для біржових процесів, а жінкам закритий шлях до успіху в цій галузі. Насправді ж, дане твердження - зовсім не правдиво, і в цій статті ми розповімо як справи насправді і де купувати акції.

Плюси і мінуси дівчат в трейдингу

Звичайно, стверджувати, що чоловіки розумніші за жінок, або навпаки - в корені не вірно, але все ж між особливостями в мисленні, емоційності і психології різниця зачас очевидна. Очевидно, що всіх рівняти під одну планку не варто, і всі далі перераховані відмінності, відносяться до більшості представників своїх статей, але не до всіх.

Отже, до основних мінусів жіночого трейдингу можна віднести:

Зайва емоційність. Як показують дослідження, дівчата більш схильні до змін настрою, вони легше входять в ейфорію, і сильніше переживають невдачі. Так як в трейдингу емоції - під забороною, даний фактор часто заважає досягати успіху, особливо новачкам біржової торгівлі.

Жіноча інтуїція. Всі ми звикли вважати жіночу інтуїцію мало не магією, і вважаємо одним з головних надбань жінок. Але при торгівлі біржовими активами, будь-які інтуїтивні дії - призводять до втрати коштів. Звичайно, іноді варто прислухатися до підсвідомості, але кожне Ваше рішення має бути підкріплено розрахунками, або фундаментальними факторами.

Відсутність віри в себе. Жінки, як показує практика, частіше опускають руки при низці стартових невдач. Слід розуміти, що прийти в світ Форекс, і стати успішним вже в перші дні торгівлі - вкрай складно. Кожен великий трейдер домагався результатів пробиваючись через терни, тому жінкам варто докладати більше завзяття і не здаватися в разі провалів.

Плюси жінок в трейдингу:

Учитися. Як показує практика, жінки більш ретельно підходять до процесів освіти, що дозволяє їм добитися успіху в будь-якій справі.Мультизадачність. На відміну від чоловіків, жінки здатні об'єднувати завдання, а не концентруватися лише на одному. Тому, торгувати акції McDonald's і валютну пару одночасно - для них не проблема.Создан 05 авг 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського