Віза в Словаччину
 

Якщо ви вирішили відвідати Словаччину, країну термальних вод і чистих річок, то для подорожі в цю країну вам знадобиться віза. Для отримання візи, ви повинні надати в посольство Словацької республіки деякі документи: опитувальний лист і паспорт для виїзду за кордон.


Зверніть увагу, що він повинен бути дійсним також після трьох місяців з моменту закінчення вашої візи. Також до цього переліку документів надайте дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см. Фон повинен бути білим, а зображення вашого обличчя має займати близько сімдесяти відсотків фотографії.


Крім того, вам буде потрібно копія всіх сторінок паспорта громадянина Російської Федерації та довідка з місця роботи. Така довідка повинна бути оформлена на фірмовому бланку, в ній потрібно вказати ваше місце роботи, займану посаду, робочий стаж і заробітну плату.


До цього пакету документів можна прикласти і додаткові документи, якщо у вас є приватному або бізнес-запрошення: оригінал самого запрошення, а також копію першої сторінки паспорта особи, яка запрошує (якщо ви їдете по приватному запрошенню) або ж саму виписку з торговельного реєстру запрошує фірми ( в разі, якщо відвідуєте країну по бізнес-запрошення). Віза оформляється сім-вісім робочих днів.Создан 24 июл 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського