Сучасний погляд на забуті речі
 

Багато хто не може забути моментальні фотокартки, які робилися на Полароїд. Маленький квадратний відбиток здавався справжнім дивом.

Mapi7 відновлює задум неординарних фотографій і пропонує зробити фото в стилі полароид. Щоб стати господарем маленьких фотознімків, не потрібно купувати полароид. Наша фотоновінка достовірно відтворює полароїдні фото. В автоматичному редакторі Мапі7 зробити полароїдні фотографії можна також моментально, як і за допомогою самої винтажной фотокамери.

Полароїдні фото помітно. Квадратний відбиток у білій рамці з великим полем для підписів не сплутаєш ні з чим. Фото в стилі полароид від Мапі7 - актуальний формат раніше модного знімка. Знайомий фотокадр в новому розумінні. Безліч крутих фішок і ефектів роблять наші фотознімки в стилі полароид схожими на Інста-фото з Сторіс.
Виготовляємо фото в стилі полароид поліграфічним способом набором з 15 знімків 9х10см. Для друку використовуємо крейдований папір щільністю 300г / м2. У наборі можна замовляти відразу 15 різних кадрів. Або замовити по кілька однакових. Вибір за вами.

Всі знімки обов'язково ламініруем. Глянцева ламінація додатково захищає знімки від сторонніх чинників. І продовжує термін служби крутим полароїдні фотках.Щоб створити фото в стилі полароид в нашому редакторі, потрібні кадри і бажання творити. Завантажуйте в редактор Mapi7 свої зображення. У обрізку фотографій немає потреби. Ви можете виставити фотографію в межах осередку так, як вважаєте за потрібне. Або довірити цю роботу автоматичного розстановника.

У редакторі є безліч функцій, які надають шарм полароїдні фотках. Вибирайте фон із запропонованої колірної гами. Збільшуйте або зменшуйте товщину рамок для фотокарток. Зафарбовуйте рамки в будь-який колір.Зображення на фотках не обов'язково робити квадратними. Використовуйте бігунок для заокруглення і створіть картинку круглої або трохи скруглите кути.

Під кожним фотознімком можна зробити текст. Для заміток, дат і побажань в редакторі є величезний вибір шрифтів будь-яких розмірів і кольорів. Визнайте, що надруковані коментарі виглядають значно крутіше, ніж написи, написані гелевою ручкою, ще й нерозбірливим почерком.

Фото в стилі полароид - параметри для креативних людей і тих, хто цінує все незвичайне і нове. З полароїдних фотокарток можна створювати колажі. Презентувати за будь-що. Оформляти побажання на іменини. І навіть оформити з незвичайних фотокарток запрошення на весілля або паті.

З нашим редактором ви зможете реалізувати будь-які думки для використання фотокарток як з Полароїд. Завантажуйте свої круті фотокадри в редактор і приймайте сучасні фото як полароид!Создан 29 июн 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського