Іграшки для дітей до року
 

Цікаві і барвисті іграшки - для дітей один з найважливіших моментів в житті. Для дитини грати - значить давати роботу мозку, зміцнювати тіло і імунітет. Граючи, малюк пізнає світ, в який він прийшов, вчиться розуміти його.

 

Слух, зір, дотик, смак, нюх - ось за допомогою чого він може досліджувати світ. І іграшки: яскраві, рухомі, що звучать і дуже різні - викликаючи інтерес малюка, стимулюють його органи чуття, розвивають його здатності і уяву. Для кожного віку існують свої іграшки. Які іграшки краще вибрати для вашого малюка, що росте і чому?


Для зовсім ще маленьких, новонароджених малюків корисні і привабливі яскраві іграшки, що рухаються, підвішені над ліжечком або пеленальним столом. Барвистість підвісних іграшок обов'язково приверне увагу малюка і допоможе йому навчитися фокусувати погляд. Їх може бути дві або три, не більше. Час від часу їх треба міняти.


В тримісячному віці дитина починає керувати ручками: він чіпає, бере, тягне і відпускає. І йому вже можна дати іграшки для хапання, щоб малюк міг взяти їх в ручки і досліджувати за допомогою рота. Для цього також хороші брязкальця, так як їх легко схопити і при цьому вони ще й звучать. Дитині не можуть не сподобатися гумові іграшки, що видають звуки. Вибираючи такі іграшки, пам'ятайте, що матеріал, з якого вони виготовлені, повинен бути безпечний.


Зверніть увагу на латексні іграшки - вони абсолютно безпечні і екологічні. Дизайн подібних іграшок розробляється таким чином, щоб вони затишно вміщалися в маленькій ручці дитини. Все латексні іграшки розфарбовуються вручну зовсім нешкідливими фарбами. Яскраві, м'які і пружні приносять задоволення малюкам і стимулюють розвиток абстрактного мислення.


Приблизно у віці восьми місяців улюблена гра для малюка - кидати все підряд, як можна частіше і довше, і це не для того, щоб досадити вам. Йому цікаво як вони падають і куди, які звуки вони видають. Для цієї мети добре підійдуть м'які та гумові іграшки. Велике задоволення і радість малюк отримає від заводних механічних іграшок.


Для дітей старшого віку підходять "активні" іграшки, такі як кубики, пірамідки, машинки тощо. Пам'ятайте тільки, що всі іграшки, які ви даєте дитині, повинні бути безпечні, без гострих кутів, ламкими і такого розміру, щоб малюк не міг їх проковтнути.Создан 19 июн 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського