Весь спектр послуг перекладу у Львові
 

Наше бюро перекладів у Львові - міжнародний лінгвістичний центр, що надає весь спектр послуг перекладу на найвищому рівні. «Perekladu» - це найкращі перекладачі, редактори, менеджери та коректори у Львові.

Звернувшись в наше бюро перекладів, ви зможете оцінити професіоналізм наших перекладачів, пунктуальність і точність виконання замовлення.

Бюро перекладів терміново і якісно здійснює послуги перекладу документів самої різної тематики і будь-якого рівня складності більш ніж з 40 мов світу. У разі необхідності, ми залучаємо до роботи редакторів - носіїв іноземної мови.

 

Послуги агенції

 

Ми забезпечуємо повне і всебічне лінгвістичне супроводження бізнесу наших клієнтів. Для замовлення доступні такі послуги як:

 

  • Усний переклад - надання перекладача на переговори, різні конференції, семінари та інші заходи.
  • Письмовий переклад - ключовий вид діяльності нашого бюро. Переклад друкованих текстів і на електронних носіях найрізноманітніших тематик. Ми підбираємо для перекладу кожного тексту фахівців, які спеціалізуються на даній тематиці, тобто, розуміють сенс вихідного тексту.
  • Нотаріальний переклад документів - ця послуга надає документу юридичної сили. Перекладений з іноземної на українську мову документ після його нотаріального посвідчення набуває офіційного статусу.
  • Апостиль і легалізація - виконання низки специфічних формальних процедур для надання документу юридичної сили на території іншої іноземної держави.
  • Витребування документів - отримання офіційних документів (свідоцтв про народження, шлюб, довідок про несудимість, про відсутність шлюбу і т.д.) з різних державних установ міста Львова, а також будь-яких інших міст України.
  • Локалізація сайтів - адаптація програми або сайту під лінгвістичні і національні особливості тієї країни, де передбачається використання даного програмного продукту.

Чому варто нас обрати

 

Бюро перекладів «Perekladu» - це сучасна компанія, що динамічно розвивається. Накопичений досвід в сфері туризму і велика база позаштатних перекладачів дозволяють нам якісно і в строк виконувати будь-які роботи з текстамим на більш ніж сорока мовах світу. Наші постійні клієнти цінують нас за оперативність і вигідне поєднання ціни та якості. Ми докладаємо всіх зусиль для задоволення очікувань наших клієнтів. Ви можете замовити переклад документу вже зараз через нашу онлайн-форму!

 

 

 Создан 19 июн 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського