Реєстрація шлюбу під час карантину
 

Створення нової сім'ї завжди значуща подія для закоханої пари.Весна 2020 року внесла свої корективи в звичайний уклад життя і плани на майбутнє.З введенням строгих обмежень через загрозу поширення коронавирусной інфекції виникає багато питань з приводу реєстрації шлюбів.Ніякі перешкоди не можуть зупинити закоханих, які взяли тверде рішення одружитися.

 

За заявою міністра юстиції Дениса малюська, з початку карантину в Україні узаконили шлюбні відносини понад 11 тисяч пар.Перш за все, це відноситься до молодят, які подали заяву про бажання вступити в шлюб до введення обмежувальних заходів, які погодилися відмовитися від класичного варіанта весілля.

 

Діє і механізм «шлюбу за добу» або якщо необхідна термінова реєстрація шлюбу.Наприклад, це можливо, коли пара, очікує народження малюка або люди, які прожили кілька років у цивільному шлюбі, виховуючи спільних дітей, хочуть узаконити свої стосунки.Зареєструвати сімейні відносини протягом доби з моменту звернення в столиці України можуть не тільки українці, а й при змішаному союзі або іноземці.

 

Наш кореспондент поспілкувався з Катериною і Романом з Києва, який відзначив радісна подія на природі після розпису в РАГСі.Заява на реєстрацію шлюбу молоді подали ще в лютому 2020 року.Плани на весілля і медовий місяць за кордоном були зруйновані COVID-19.Кілька разів дату реєстрації переносили, але все ж натхненні ідеєю, взятої з інтернету про проведення весілля на свіжому повітрі, зважилися побратися.

 

Незважаючи на рекомендації Мін'юсту утриматися від реєстрації шлюбів під час карантину, в Києві за цей час вже одружилися понад 800 пар.Однак зауважимо, що не всі наважуються відзначити такий важливий день свого життя в таких умовах.Кількість одружилися пар в столиці України після оголошення пандемії скоротилося майже вдвічі в порівнянні з таким же періодом минулого року.Процедура одруження триває не більше 10 хвилин, з дотриманням запобіжних заходів зараження інфекцією. Всі присутні знаходяться в масках і рукавичках.

 

Навіть вузьке коло найближчих родичів очікує молодят, щоб привітати з народженням нової сім'ї, зовні.Галасливим натовпом відсвяткувати таку знаменну подію не вийде.Точної дати, коли почнуть в звичному форматі працювати кафе і ресторани невідомо, але хіба це може затьмарити щастя молодят, які стали законним подружжям, якщо любов перемогла страх перед коронавірусів.Цей день залишиться в їх пам'яті незабутнім в будь-якому випадку на все життя.Більш затребуваною в умовах карантину стала послуга прийняття заяв на реєстрацію шлюбу, яка надається в онлайн режимі через веб-портал «Звернення в сфері ГРАГС».

 

Для цього достатньо зареєструватися, вказавши свої особисті дані, адресу електронної пошти, пройти авторизацію.До заповненої форми заяви потрібно прикласти сканкопіі необхідних документів.Також здійснюється особистий прийом громадян за попереднім записом по телефону відділу ГРАГС, зателефонувавши за яким можна отримати безкоштовні консультації з питань, що цікавлять.

 

Актуальні контактні дані уточнюйте на офіційному сайті Міністерства юстиції України в підрубриці «Територіальні органи».Коли світ повернеться до звичного життя, ніхто не знає.Тому радити чи варто одружуватися, поки не закінчилася пандемія або перенести весілля, скажімо на рік, неможливо.Ми не можемо передбачити, що чекає нас завтра.Будемо жити, любити сьогодні.Создан 09 июн 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського