Методика калібрування конвеєрних ваг
Калібрування ваг - важливий пункт, який обов'язковий до виконання, якщо на вашому виробництві є конвеєрне вагове обладнання. Дана процедура проводиться під курирування досвідченого фахівця, у якого є дозвіл на здійснення повірки техніки. Методика калібрування модифікацій конвеєрного типу істотно відрізняється від інших моделей: вагонних, автомобільних та інших.


Які бувають методики калібрування?Калібрування вагового обладнання конвеєрного типу може здійснюватися кількома способами:
повіркою з використанням реального вантажу;в статиці з використанням спеціальних гир;в динаміці з використанням спеціальних ланцюгів на роликах.


Залежно від ваших індивідуальних переваг, особливостей виробництва і вимог до точності вимірювань - ви можете вибирати будь-який з варіантів. Але найбільш ефективним є калібрування ваг в статиці перевірочними гирями. Їх вага заздалегідь відомий, що дозволяє коригувати показники до моменту, поки результат вас не влаштує.


Калібрування в статиці


Даний спосіб має на увазі використання стандартний повірочних гир, вага яких заздалегідь фіксується і записується. Їх кріплять на спеціальні кріплення або встановлюють на платформі ваг. Даний спосіб добре підходить в тому випадку, якщо вам не потрібна максимальна точність у вимірах. У процесі калібрування до уваги не беруться багато чинників, зокрема ступінь натягу полотна. З цієї причини при фіксації показників ваги буде незначна розбіжність.


Калібрування в динаміці


Даний спосіб вважається найбільш ефективним і дозволяє отримати максимальну точність вимірювань. Він дозволяє в точності передати натяг конвеєрної стрічки, її прилягання і багато інших чинників. Як підсумок, ви отримуєте вагове обладнання відсутністю похибок в плюс або мінус.
Півроку з використанням вантажу


Реальний вантаж - то, що завжди під рукою і може бути задіяно під час калібрування. Але основним недоліком такого рішення є відсутність точності у вазі. Ніхто не дає гарантії, що два однакових вантажу мають ідентичний вага. Як підсумок, ви не можете з максимальною точністю підігнати настройки під необхідні параметри. Відхилення від норми все одно будуть проявляти себе.


Калібрування конвеєрних ваг завжди здійснюється фахівцями. Вони можуть бути як державними представниками, так і приватними. Єдине, у них повинен бути відповідний дозвіл на перевірку вагового обладнання. В іншому випадку дана процедура вважається недійсною.Создан 09 июн 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського