Буріння свердловин і влаштування водопостачання
 

Якщо ви задумалися про автономне водопостачання у своєму приватному будинку, то головним завданням після проектування є процес буріння свердловини. Потім треба підібрати насос, щоб правильно організувати персональний джерело водопостачання для будинку необхідно звернутися до фахівців, які зможуть визначити тип вашої ділянки і, як наслідок, глибину залягання підземних вод.


Тільки після цього можна буде зрозуміти, який тип джерела підійде саме вам. Якщо ж на сусідніх ділянках вже є свердловини, то спілкування з сусідами допоможе дізнатися глибину залягання водного пласта набагато швидше.


За способом пристрою розрізняють два види свердловин: «на пісок» і за способом «на вапняк». Піщана свердловина дозволяє добувати воду з шарів невеликої глибини і в невеликих обсягах. Другий варіант називається «артезіанським», коли буріння проникає в більш низькі шари (нижче 50 м), і таке джерело здатний довгі роки повноцінно обслуговувати великий заміський будинок. Для подачі води використовують глибинний насос для шпари, термін служби артезіанського джерела в кілька разів більше, ніж піщаного варіанту.


Компанії тепер на замовлення виробляють розробку і буріння, і багатьох клієнтів хвилює питання сезонності цих дій. Фахівці можуть провести роботи, незважаючи на пору року. Також не важливо, який тип грунту необхідно розробляти.


Сучасна техніка дозволяє пробурити свердловину якісно і швидко в будь-яких умовах. Буріння здійснюється за допомогою спеціального обладнання - бурова вишка (тринога), лебідка, бури для різних шарів грунту. Вартість розраховується індивідуально, ціна буріння залежить від глибини і типу свердловини, а також від місцезнаходження вашої ділянки.Создан 28 мая 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського