Де використовується буржуйка
 

Сьогодні буржуйка - простий і економічно вигідний варіант опалення дач, заміських будинків, гаражів. Конструкція включає димар, відсік для дров і піддавали. Від інших опалювальних приладів відрізняється хорошою термостійкістю. Також такі печі компактні, мають високий ККД. Тим більше, що купити «Булерьян» можна за прийнятною вартістю.де застосовуютьсяЗавдяки печей-буржуйок можливо опалювати дачні, гаражні приміщення, площа яких невелика, близько 50-60 кв. м. З роками пристрій розроблений таким чином зазнавала чимало змін. Сучасні конструкції обладнані додатковими корисними елементами.


Режим повільного горіння. Дверцята такої печі закриваються герметично, це попереджає задимленість приміщення. Воздухосборник зольника обладнаний засувками, які допомагають проводити регулювання інтенсивності горіння.Система допалювання димових газів. Завдяки їй збільшується ККД.Стійкий до спеку облицювальний матеріал. Усередині печі обладнають шамотною цеглою, іншими матеріалами з вогнетривкими властивостями, що зберігають тепло протягом тривалого часу.Вставка з жароміцного скла. Такий вставкою обладнується топкова дверцята.
Моделей печей існує досить багато.

 

Саме буржуйки використовують в якості обігрівачів для гаражів, дач.переваги буржуйокСеред достоїнств буржуйок і булерьянов виділяють:


швидку розпалювання - щоб прогріти приміщення, достатньо 10 хвилин;високий ККД - дорівнює 80%;рівномірний розподіл тепла - в якому б місці не стояла буржуйка, вона однаково прогріває простір кімнати;різноманіття паливних можливостей - є різні моделі, які працюють на дровах, торфі, тирсі, відпрацьованих маслах і так далі;невисока вартість - ціна буржуйки на порядок нижче, ніж у каміна, кладки печі;економічність - обслуговування коштує дешевше, ніж обслуговування електротенов та іншого обладнання;компактність - грубка займає мало місця, може розміщуватися в будь-якій частині приміщення;можливість простоїв - влітку буржуйками не користуються, але це не позначається на їх працездатності, стан, параметрах;легкість установки - монтаж простий, не займе багато зусиль.


Можливостей у буржуйки набагато більше, ніж у інших опалювальних приладів. Так, при необхідності на ній можна приготувати їжу, закип'ятити воду. Купуючи сучасну буржуйку, ви отримуєте дизайнерський об'єкт, який стане незамінною частиною інтер'єру.Найбільший «мінус» буржуйок в тому, що за ними постійно потрібно стежити. Неможливо завантажити паливо, і забути про грубці. Потрібно підкладати дрова, ворушити їх кочергою. Не забувайте і про безпеку. Також в топку не вмістяться занадто великі дрова. У всьому іншому буржуйка - чудовий варіант, відмінне рішення для прогріву і опалювання заміського будиночка, гаража або іншого не дуже великого приміщення.Создан 12 мая 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського