Особливості сертифікації авто з США
 

Переоснащення транспортного засобу: особливості сертифікації авто з США (Каліфорнія)Нарешті ви змогли здійснити свою давню мрію - придбати автомобіль з США. Але важливо розуміти, що його викуп і перевезення в Україну - це тільки 50% успіху. Після перетину українського державного кордону потрібно задуматися про подальші кроки на шляху до отримання бажаного результату. Мова йде про митному очищенню і сертифікації авто з аукціону США. Найбільшими перепонами проблем зазвичай викликає другий момент, тому в наступних пунктах ми більш детально поговоримо про сертифікування авто з Америки, купленого в штаті Каліфорнія.


Сертифікація авто з США, купленого в Каліфорнії: загальна інформація

 

Незалежно від того, в якому з американських штатів був куплений автомобіль, його потрібно додатково переоснащувати для експлуатації на українських дорогах. Справа в тому, що без наявності сертифіката відповідності (СС), який видається після успішного сертифікування авто з США, неможливо провести первинну реєстрацію машини. Тому відразу ж після проходження митного кордону, потрібно зайнятися адаптацією авто з США під ключ під українські стандарти. Вимоги до сертифікації авто з США

 

Всі пригнані автомобілі з США в Україну повинні бути обов'язково адаптовані під європейські стандарти для повноцінної експлуатації на вітчизняних дорогах. Автомобілі з США під ключ будуть перевірятися співробітниками спеціального держоргану за такими параметрами:

головна оптика

показчик поворотів

протитуманні фари

Приладова панель

переднє скло

спідометр

стандарти викидів

Підготовкою вашого транспортного засобу можуть зайнятися співробітники фірми. Ми пропонуємо вигідні у фінансовому плані умови і гарантуємо 100% результат.Сертифікація авто з США в 2020 році: перелік документівПісля того, як доставка авто з США була успішно проведена, потрібно зайнятися збором документів, необхідних для сертифікації американської машини. Даний перелік включає в себе:


Договір про купівлю / продаж (інвойс)

Техпаспорт на автомобіль з США (американський СС)

Український паспорт

ІПН

В окремих випадках можуть знадобитися ще й інші документи, на збір яких буде надано додатковий час. Як показує практика, всі автомобілі з США в кінцевому підсумку отримують СС.Создан 30 апр 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського