Топ 10 сайтів, де проводяться літературні конкурси
 

Ви любите читати твори художньої літератури? Якщо так, то ви на вірному шляху. Адже прочитавши будь-яке твори ви наберетеся досвіду в житті, а досвід наскільки відомо - безцінна річ. Начитана людина вміє правильно формулювати свої думки, а також аналізувати вчинки і поведінка інших людей.

 

Після прочитання книги кожен може змінити свій світогляд, наприклад, усвідомити, що жадібність - це погана риса, яка може привести до того, що герой залишиться наодинці з собою і своїми проблемами. Раніше такі і подібні якості висміювалися завдяки сатири.Якщо прочитати твір, яке було написано в двадцятому столітті, то можна було зрозуміти і дізнатися, що було характерно для того часу: як люди веселилися, одягалися, спілкувалися і так далі.

 

Начитана людина - це грамотна і розумна особистість, яка має прекрасний лексичний запас слів, з таким індивідом приємно вести розмову. Адже саме такі люди добиваються в житті чогось. Читання - запорука успіху.Відомо, що деякі йдуть далі і починають будувати кар'єру журналіста або навіть письменника. Такі люди можуть виплеснути свій досвід або свої почуття, а ви прочитавши зрозумієте що-небудь і для себе.

 

Ви думаєте що стати письменником нереально? Що ваші роботи будуть просуватися, якщо тільки заплатити гроші за рекламу? Даремно ви так думаєте. Безліч письменників, такі ж люди як і ви. Хтось намагався показати свою творчість в газетах, а хтось брав участь в літературних конкурсах і письменницьких турнірах. У цій справі, як і в будь-якому іншому, головне - це практика і напрацювання досвіду.

 

Якщо будете діяти, то досягнете успіху. Пробуйте, якщо не вийшло, то намагайтеся і намагайтеся знову. Адже, якщо не сидіти на місці, а сміливо йти до своєї мети, то обов'язково все вийде. Вперед і з текстом!Создан 08 апр 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського