Існує кілька способів створення власного сайту
 

Наявність власного сайту - це не просто примха, це потреба в сучасних реаліях бізнесу. Ваші товари або послуги не відомі багатьом потенційним покупцям, але ж ви можете значно збільшити продажі. Створіть власний сайт, щоб залучати нових клієнтів і масштабувати бізнес.

 

Існує кілька способів, як створити сайт, і у них є як переваги, так і свої особливості. Можна піти по шляху найменшого опору, і замовити створення сайту в професійній студії. Можна зробити його самостійно на конструкторі, або замовити у фрілансерів. Але головне - це не сам факт наявності сайту, а його продуманість і ефективність.

 

Тому все починається з ідеї, а закінчується - чітким планом просування і залученням перших клієнтів. Але про все по порядку.

 

Створіть ідею вашого сайту


Будь-який сайт повинен починатися з ідеї. Важливо зрозуміти, які завдання буде виконувати ваш інтернет ресурс. Це може бути інтернет магазин, інформаційний сайт у вигляді блоку, корпоративний сайт, який представляє компанію. Коли вийде визначити основні цілі, стане зрозумілий вектор розвитку.

 

Перш, ніж створити свій сайт, необхідно уявити собі його. Що він повинен відображати? Який основний посил? На жаль, багато користувачів не знають, як повинен виглядати сайт. Типові рішення просто не працюють, їх використовують сотні інших компаній і всі сайти схожі один на одного. Якщо вам важко самостійно розробити концепцію сайту, зверніться до професійних дизайнерів і маркетологам. Вони запропонують кілька варіантів рішення.

 

Пропонуємо ознайомитися з деякими рекомендаціями, які допоможуть продумати ідею майбутнього сайту:

 • Сформуйте основну мету. Навіщо взагалі потрібен сайт? Продавати товари або послуги, навчати відвідувачів, розважати? Продумайте детально, яку користь принесе ваш ресурс.
 • Поставте себе на місце своїх відвідувачів. Щоб ви хотіли бачити, як ви уявляєте перше знайомство з сайтом, його інтерфейсом і можливостями. Іншими словами, вивчіть цільову аудиторію. Потрібно зрозуміти, хто відноситься до ЦА і що шукають відвідувачі.
 • Подивіться, як реалізували свої ідеї конкуренти. Навіть Леонардо Да Вінчі надихався чиїмись роботами.
 • Продумайте унікальна пропозиція для своїх відвідувачів, щоб виділитися серед конкурентів і отримати лояльність клієнтів.

Після формування ідеї можна приступати до створення свого сайту в інтернеті. Наступний етап - реєстраційний.

 

Реєструємо доменне ім'я


Доменне ім'я - це адреса сайту в інтернеті. За його запитом люди будуть знаходити ваш ресурс. Доменне ім'я розділяється на рівні, починаючи з кінця, і відокремлюється крапкою. Перша частина - це зона. Вона буває територіальної (.ua, .ru, .kz) і інший (.com, .net, .org та інші). Другий рівень домену - назва самого сайту. Існує і третій рівень домену, як правило, присвоюється сайтам на безкоштовних платформах. Але в такому випадку варто знати, що його ранжування гірше, і сайт не належить вам, а відноситься до ресурсу, де він розміщений.

 

Перш, ніж створити свій сайт, необхідно продумати, як буде називатися ваш домен. Ім'я повинно бути асоціативним, простим і таким, що запам'ятовується. SEO фахівці рекомендують вносити в доменне ім'я ключове слово, пов'язане з сайтом. Але не завжди це можливо, однак краще, якщо користувачі будуть розуміти за назвою, що вони побачать. Наприклад, сайт з доменним ім'ям remontchasov.com буде працювати краще, ніж такий же ресурс з ім'ям rchas.site.

 

Ознайомтеся з кількома рекомендаціями по вибору домену:

 • Ім'я повинно бути простим, таким, що запам'ятовується і унікальним. Перевірити, чи вільний домен, можна на багатьох платформах, які підтримують програму оренди доменного імені. Найбільш популярні: hostiq.ua, reg.ru, imena.ua, ukraine.com.ua, 101domain.ua, nic.ua.
 • Варто використовувати домен другого рівня, щоб сайт належав тільки вам. Сюди ж відносяться доменні зони com.ua, net.ua, in.ua та інші.
 • Намагайтеся уникати цифр у назві, якщо в цьому немає необхідності. Рівне так само, як і інших символів, крім латинських букв.
 • Можна купити новий домен, або вибрати домен з історією. Другий варіант дозволить швидше розкрутити сайт, але потрібно ретельно перевірити історію домену і дізнатися, чи не було з ним проблем. Наприклад, якщо домен потрапив під фільтри пошукових систем, то новий сайт з цим же доменом також буде під фільтрами.
 • Анкету власника доменного імені при реєстрації слід заповнювати правдиво, залишаючи свої дані. У разі будь-яких розглядів ви зможете довести, що є власником даного імені.

Реєстрація домену не займає багато часу, тому з нею можна впоратися самостійно. Якщо ви хочете створити сайт своїми руками, почніть з цього завдання. Якщо ви наймаєте фахівців, вони в тому числі, допоможуть зареєструвати і доменне ім'я. Після реєстрації домену слід підібрати хостинг.

 

Вибір хостингу для сайту


Хостинг - це послуга, яка передбачає надання місця на серверах для зберігання даних сайту. Простими словами, це сховище, в якому розташовується ваш сайт. Хостинг можна створити зі свого власного комп'ютера, але тоді йому доведеться працювати постійно. Якщо ж він буде виключений, сайт буде недоступний.

 

Існує велика кількість компаній, що надають послуги хостингу. Однак не всі вони підходять під конкретні потреби клієнта. Вибір хостингу - відповідальний крок.

 

Ознайомтеся з рекомендаціями, які допоможуть підібрати хостинг для вашого сайту:

 • Вибирайте платний хостинг. Є компанії, що надають послуги безкоштовного хостингу, але ніяких гарантій збереження даних ніхто не дасть, рівним рахунком, як і гарантію безперебійної роботи ресурсу.
 • Зверніть увагу на технічну частину вашого сайту. Якщо він «важкий», планується багато контенту, не варто вибирати найдешевший варіант. Важливо, щоб сайт відкривався швидко, без помилок, тому хостинг слід вибирати якісний.
 • Технічна підтримка - важлива. Часто виникають питання, які потрібно швидко вирішити. Якщо технічна підтримка компанії, що надає послуги хостингу, працює погано, ваш сайт буде втрачати клієнтів і відвідувачів.
 • Унікальна пропозиція. Хостинг-провайдерів величезна кількість, зверніть увагу, ніж одна компанія виділяється від інших. Вони можуть надавати додаткові послуги або вигідні пропозиції.
 • Панель управління хостингом. Коли ви купуєте цю послугу, вам дається доступ в особистий кабінет. Наскільки зрозумілий інтерфейс? Чи можна самостійно розібратися зі його управлінням? Деякі хостинг-провайдери так «вантажать» панель, що досвідчений фахівець буде розбиратися довгий час.
 • Можливість масштабування. Сайт буде розвиватися, і з часом буде потрібно більше простору і можливостей. Чи надає компанія дану послугу? Чи можна масштабувати простір для подальшої роботи?
 • Вивчіть слабкі сторони. Якщо вони не будуть заважати роботі вашого сайту, це не привід відмовлятися від послуг. Але все ж ви повинні знати, які неприємності можуть виникнути. Спирайтеся на думку користувачів, поговоріть зі службою підтримки, проконсультуйтеся з фахівцями.

Після опрацювання ідеї, вибору доменного імені і хостингу, необхідно створити свій сайт. Одного імені недостатньо, потрібно зробити сам ресурс. Існує кілька способів зробити сайт. Є як платні, так і безкоштовні методи.

 

Простий і ефективний спосіб створення сайту - професійні студії


Найнадійнішим способом отримати якісний працює сайт - найняти фахівців, які допоможуть зробити ресурс таким, яким ви його уявляєте. Даний спосіб не вимагає знань програмування, дизайну та інших навичок. Досить найняти команду фахівців, які зроблять стильний сайт.

 

Переваги замовлення сайту в web-студії наступні:

 • Професіоналізм. Щоб створити сайт самому, необхідно отримати ряд навичок. Це займає час, гроші і нерви. Якщо ви продаєте автомобілі, вам не обов'язково знати кілька мов програмування. Ви - фахівець своєї справи, а web-студія - свого.
 • Висока швидкість роботи. Навіть складні проекти реалізовуються досить швидко за рахунок роботи команди. У веб студіях працюють дизайнери, маркетологи, програмісти та інші фахівці.
 • Гарантія якості. По-перше, ви можете подивитися попередні роботи, щоб упевнитися в професіоналізмі компанії-розробника. По-друге, компанія укладає договір, який запобігає суперечки і проблеми. Зберігається впевненість в отриманні якісного сайту, відповідного вашим очікуванням і вимогам.
 • Визначення концепції і аудиторії. Слід пам'ятати, що сайт створюється не для вас, а для ваших клієнтів. Наприклад, фрілансери часто забувають про це, їх завдання - задовольнити потреби замовника. Завдання хороших розробників - задовольнити потреби клієнтів замовника.
 • Унікальність. Дизайн може бути простим або складним, але одна умова він повинен дотримуватися в будь-якому випадку - унікальність. Саме вона виділяє серед безлічі конкурентів. Крім того, розробка фірмового стилю запам'ятовується і робить бренд впізнаваним, що знижує витрати на рекламу. А якщо фірмовий стиль вже є, компанія-розробник враховує його при розробці дизайну.
 • Зниження технічних проблем. Звичайно, навіть у Фейсбуку чи сайту Приватбанку бувають збої. Але їх ймовірність значно знижується, якщо сайт створювався професійною командою.
 • Технічна підтримка. У разі виявлення проблем, фахівці допоможуть вирішити технічні складності швидко. Можна створити сайт своїми руками, але тоді і проблеми доведеться вирішувати самостійно.

Це далеко не повний список переваг замовлення сайту у веб студій. Бажання створити свій сайт самостійно з нуля похвально, але якщо хочете хороший результат, кращий спосіб - професійна команда розробників.

 

Як вибрати веб-студію для створення сайту


Існує досить багато непоганих компаній, що займаються розробкою інтернет ресурсів. Підібрати самостійно web-студію, яка зробить хороший сайт не складно, особливо, якщо знати, на що звертати увагу при виборі.

 

Дані рекомендації допоможуть вибрати компанію, яка знає, як створити сайт з нуля і успішно запустити його:

 • Подивіться сайт web-студії. По ньому можна зрозуміти рівень професіоналізму. Адже компанія, яка пропонує послуги створення сайту повинна сама мати хороший ресурс. Чи є фірмовий стиль? Чи достатньо інформації про компанії, наповнюється розділ новин або блог? У хорошій web-студії повинен бути хороший власний сайт.
 • Наявність договору. Гарна компанія повинна працювати тільки за договором і чітко слідувати його пунктам. Це обопільна гарантія.
 • Створення технічного завдання. Деякі фрілансери «на словах» визначають завдання. Професійні компанії повинні пропонувати складання технічного завдання і працювати чітко по ньому. Часто ТЗ включається в договір.
 • Наявність хорошого портфоліо. Якщо ви хочете зробити сайт, подивіться портфоліо компанії-розробника, у якій бажаєте замовити послуги. Не обов'язково в ньому повинні бути роботи у вашій тематиці. Подивіться в цілому, чи підходять вам дизайнерські рішення, технічне виконання та швидкість роботи.
 • Відгуки. Репутація компанії будується, в тому числі, і з відгуків. Вивчіть їх перш, ніж замовляти послугу.
 • Штат співробітників і наявність офісу. Створювати сайт можна і віддалено, без офісу. Але хороша компанія повинна проводити зустрічі зі своїми клієнтами, обговорювати завдання і вирішувати їх. Для цього потрібен офіс. Крім того, ви зможете познайомитися зі співробітниками, і переконатися, що сайт робить не один студент на коліні після навчання, а команда професіоналів.

Завдяки цим критеріям, ви зможете вибрати гарну web-студію, яка зробить професійний сайт. Такий підхід дозволить скоротити час, нерви і сили. Звичайно, даний спосіб зробити свій сайт один з дорогих, але зате вам не доведеться брати на себе складні рішення по організації роботи. Якщо ж ви вирішили створити свій сайт самостійно з нуля, то варто вдатися до конструктора.Создан 11 мар 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського