Бігова доріжка - переваги
 

Бігова доріжка - це кардіотренажер, що імітує біг або ходьбу в реальних умовах. Тренажер забезпечує якісне навантаження на всі групи м'язів, порівнянну з заняттями бігом на стадіоні або по пересіченій місцевості.

 

Завдяки варіативності навантаження, відсутності протипоказань і універсальності використання, бігова доріжка сьогодні є один з найефективніших аеробних тренажерів, придатних для занять в домашніх умовах.

 

Бігова доріжка забезпечує аеробне навантаження в домашніх умовах. Заняття на ній по силі навантаження можна порівняти з ходьбою або бігом на відкритому повітрі, що робить бігову доріжку одним з найкорисніших кардіотренажерів для підтримки форми, схуднення та оздоровлення організму.

 

Перша бігова доріжка з'явилася в середині минулого століття в Америці. Її придумали Роберт Брюс і Уейн Квінтона для медичного використання. Одночасно з'явилися перші наукові роботи про користь аеробних тренувань, які поклали початок застосуванню доріжок і велотренажерів в реабілітаційних центрах та медичних клініках, а також поліцейських, пожежників, військових навчальних закладах та спортзалах. Пізніше з'явилися доріжки для домашнього використання, які відрізнялися компактними габаритами і меншою вагою.

 

Бігова доріжка необхідна для занять бігом в домашніх умовах. На ній ви зможете бігати в будь-який час року для схуднення, підтримки форми або просто для здоров'я. Заняття на доріжці - відмінний спосіб завжди бути в формі, адже достатньо 15-20 хвилин бігу в день, щоб поліпшити здоров'я серцево-судинної системи і розігнати метаболізм.

 

За кількістю калорій, що спалюються доріжка може позмагатися тільки з еліптичних тренажером, адже гребний і велотренажер вона з легкістю обходить. Завдяки високій енерговитратності тренажер добре підходить для схуднення. У бігової доріжки є й інші переваги, які розглянемо докладніше.

 

ПЛЮСИ бігової доріжки:

  • Можливість не залежати від погоди і займатися бігом в будь-який зручний час. Для бігу на вулиці необхідні позитивні погодні умови, по крайній мірі, не повинно бути дощу, сльоти або снігу. На доріжці можна бігати, навіть якщо за вікном мете заметіль або ллє проливний дощ.
  • Навантаження ідентична бігових тренувань на повітрі. На відміну від інших кардіотренажерів, доріжка не обмежує руху, дозволяючи рухатися в будь-якому біговому або пішому ритмі.
  • Амортизація, що дозволяє зберегти здоров'я суглобів. Незважаючи на ідентичність навантаження, у доріжки є перевага в порівнянні з тренуваннями на вулиці. Більшість моделей амортизують ударну навантаження, яка руйнівно впливає на колінні суглоби. За жорсткості полотно доріжки порівнюють з ґрунтовою дорогою або пересіченою місцевістю, які більше щадять суглоби, ніж асфальт стадіону. Завдяки амортизації на доріжці можна займатися людям з великою надмірною вагою, тоді як бігати по асфальту їм не рекомендується.
  • Контроль техніки, особливо при наявності дзеркал. На доріжці легко контролювати техніку бігу, що неможливо на вулиці. Займаючись на тренажері, легше сконцентруватися на рухах і правильності їх виконання. Крім того, можна коригувати техніку, спостерігаючи за собою в дзеркало.
  • Варіативність режимів і швидкостей. На доріжці можна налаштувати оптимальний режим і не залежати від особливостей ландшафту. Сучасні тренажери успішно імітують біг по рівній і похилій поверхні, а також по пересіченій місцевості, що дозволяє реалізувати будь-які тренувальні програми з бігу. Можливість регулювати швидкість дозволяє успішно тренуватися новачкам і досвідченим спортсменам.
  • Можливість займатися іншою справою паралельно тренуванням. Якщо на вулиці ви можете урізноманітнити тренування, слухаючи музику в плеєрі, то, займаючись на тренажері, можна дивитися кіно, телевізор або навчальні програми на комп'ютері.
  • Можливість тренуватися на самоті. Для багатьох це важливий фактор, адже не всі відчувають себе вільно в суспільстві. В такому випадку доріжка для будинку - відмінний варіант залишатися у формі і займатися без сорому.

Можливість тренуватися в будь-який час. Навіть пізно ввечері, якщо немає часу побігати протягом дня. Економія грошей на абонемент. Вартість доріжки окупиться за рік, а користі від неї - на багато років вперед.Создан 26 фев 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського