Які вітаміни приймати при грибку нігтів
 

Діюча речовина Нізоралу - кетоконазол - володіє сильним антимикотичним впливом, і ефективний відносно більшості дріжджоподібних, цвілевих і інших грибів. Проникаючи в тканини нігтя, уражені грибком, кетоконазол порушує в цих організмах обмін речовин і руйнує їх клітинну оболонку, що стає стоп-фактором для формування колоній грибів та їх подальшого розмноження.


Переваги. Висока ефективність Нізоралу підтверджена клінічними дослідженнями, але при цьому відсоток лікування ураження нігтів враховувався в останню чергу: основна увага була приділена грибкових захворювань шкіри. З цієї причини складно сказати: чи настільки крем ефективний при онихомикозах, як при себореї волосистої частини голови.


Вітаміни проти грибка нігтівІнфоinfoГрибок пройшов разом з тим, як отрос ніготь, користувалася Ламізилом приблизно місяць ».У лаках для лікування грибка нігтів використовуються різні діючі речовини, і вартість таких препаратів широко варіюється:


Лоцерил (аморолфін). Вартість флакона 2.5 лм становить близько 1300 рублів;Батрафен (ціклопіроксоламін). Ціна за флакон 2.5 мл - близько 1570 рублів;Деміктен (альдегід мурашиної кислоти). Вартість флакона 2,5 мл близько 280 рублів;Мікозан (комплекс діючих речовин).Вартість набору близько 650 рублів.


Це кращі і найпопулярніші лаки для лікування грибкових уражень нігтів, і всі вони об'єднані одними і тими ж достоїнствами і недоліками.


Переваги.


Яких вітамінів не вистачає при грибкових захворюваннях?За даними досліджень, кожна третя людина стикається з грибковими захворюваннями нігтів. Причому, грибок на нігтях ще кілька десятиліть тому зустрічався досить рідко.


На думку дослідників, таку поширеність хвороба отримала завдяки благ цивілізації: високою доступністю плавальних басейнів, громадських саун, тренажерних залів - того, що створено для зміцнення здоров'я людини.

 Але, займаючись нарощуванням м'язової маси або позбавленням від зайвої ваги, людина рідко звертає увагу на загрозу, яка знаходиться поруч з ним: патогенні гриби, які тільки чекають, щоб стати єдиним цілим з новим «господарем».


Наслідки (і не тільки естетичного характеру) не змушують себе чекати. Потемнілі, пухкі, розшаровуються нігті, неприємний запах від ніг і взуття - далеко не найстрашніші прояви хвороби.Создан 25 фев 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського