Запорукою красивої шкіри є глибоке зволоження
 

Запорукою красивої шкіри в будь-якому віці є своєчасне глибоке зволоження, про яке ми і поговоримо в цій статті. Ми розповімо, що представляє собою один з головних зволожуючих компонентів уходовой косметиці - гліцерин для шкіри обличчя, користь якого безперечна.
А також з'ясуємо, чи можна користуватися ним окремо і в чистому вигляді наносити на обличчя або віддати перевагу його в якості одного з компонентів маски або крему.


Що таке гліцерин

 
Гліцерин - трьохатомний спирт, густа прозора рідина без запаху, але з солодкуватим смаком. Його можна зустріти в складі практично будь-якого косметичного продукту, як органічного, так і промислового виробництва.


На етикетці він позначається Glicerine і йде в списку інгредієнтів, найчастіше відразу після Води, а це значить, що зміст його дуже високо.


Маски для волосся, лосьйони, креми, скраби, зволожуючі гелі, навіть мило і губна помада - нічого не обходиться без нього, адже це універсальний зволожувач для людського тіла, так як, в будь-якому середовищі гліцерин характеризується основною здатністю: абсорбувати вологу.
Його структура притягує молекули води і утримує на своїй поверхні, а що ще потрібно для красивої шкіри?


Гліцерин в косметиці для обличчяТак як трьохатомний солодкуватий спирт присутній у всіх жирах, як тварини, так і рослинного походження, ми не будемо ділити способи його отримання на «органічний» і «неорганічний». У будь-якому випадку гліцерин високого очищення - а саме такий застосовується в косметології, сприймається шкірою позитивно.


Для приготування домашньої косметики вибираємо засіб, очищене не менше ніж на 99,5%.
Справа в тому, що клітини нашого епідермісу виробляють «внутрішній» гліцерин, необхідний для транспортування води, а «зовнішній» отримують з шкірного сала, покликаного пом'якшувати роговий шар.


Тому в разі будь-яких порушень і нестачі шкірі «зовнішнього» гліцерину, на допомогу приходить крем, з його змістом.

 Гліцерин необхідний елемент водяного обміну і гідроліпідного балансу нашої шкіри, тому при правильному використанні кошти з ним здатні:


усунути сухість, лущення, зневоднення верхніх шарів шкіри;вирівнює мікрорельєф;розгладжуємо дрібні зморшки;покращує колір обличчя.Але не можна не згадати і про важливі запобіжні заходи його застосування:


Гліцерин сам по собі не є зволожувачем, як, наприклад, гіалуронова кислота. Він не проникає в шкіру, а лише зберігає вологу на її поверхні.Його абсорбуюча здатність однаково добре працює і на нашу шкіру, і проти неї. У сухому середовищі - мороз, обігрівачі, кондиціонери, центральне опалення і просто сухе повітря з вологістю менше 30% - гліцерин починає висмоктувати вологу не з навколишнього середовища, а з епідермісу, через що сильно пересушує його.Якщо ми беремося за самостійне приготування кремів і масок, на його основі, то повинні пам'ятати: відсоток вмісту трехатомного спирту в готовому продукті не повинен перевищувати 7% в кремі і 20 - в масці.Создан 25 фев 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського