Скульптури сучасності, які вони?
 

Компанія «Арт-Скульптор» створює оригінальні інтер'єрні скульптури для квартир, заміських будинків, садиб та інших житлових, комерційних приміщень. Відштовхуючись від скульптур компанії можна створювати гармонійний навколишній простір. Компанія пропонує своїм клієнтам не тільки оригінальні скульптури, а ще:

  • Портрет.

  • Вироби з бронзи.

  • Меморіальні таблички.

  • Античні скульптури.

  • Християнські та східні скульптури.

Антична скульптура - це особливий вид творчості, що користується величезним попитом на ринку. У нашій компанії майстри підійшли до даної галузі вельми лаконічно, створюючи досить оригінальні і не банальні проекти. Скульптори компанії «Арт-Скульптор» отримують дуже багато відгуків про роботи саме по даному напрямку. Крім того, майстри створюють індивідуальні проекти клієнтів в античному стилі.

Антична скульптура

Які бувають проекти в «Арт-Скульптор»?

Компанія займається індивідуальними проектами, а також дає скульпторам рости і розвиватися в їх галузі за бажанням. Що це означає? Скульптори можуть створювати свої власні роботи, відштовхуючись від свого натхнення або сучасної моди.

Індивідуальні проекти майстри беруть за станом своєї душі. Якщо їм близька тематика або є бажання працювати в цьому проекті. Так робота клієнт-майстер буде максимально продуктивна і успішна.

Як проходить робота над проектом?

Виготовлення скульптури на замовлення проходить кілька етапів перш, ніж скульптор почне роботу над ним. Етапи:

* Оформлення замовлення. Замовлення може бути прийнято по телефону, електронній пошті або через соціальну мережу.

* Обговорення деталей проекту. Зазвичай в переговорах бере участь майбутній скульптор і клієнт, який бажає отримати скульптуру на замовлення.

* Створення моделі скульптури за допомогою комп'ютерної графіки. Зазвичай це виріб в тривимірному просторі, що допомагає скульптору зрозуміти роботу цілком до початку виготовлення скульптури. Для клієнта - це дає розуміння, як виглядає майбутній виріб.

* Затвердження проекту. Коли клієнт і майстер повністю обговорили всі нюанси і тонкощі роботи.

* Створення скульптури і передача її замовнику.

Терміни виготовлення скульптури від компанії «Арт-Скульптор»

Терміни виготовлення індивідуального проекту, залежать виключно від складності ідеї, масштабності і використовуваних матеріалів. Майстри компанії беруться за проекти різної складності і гарантують максимально швидкі терміни виготовлення сучасних або класичних скульптур.Создан 24 фев 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського