Фотошпалери в інтерєрі
 

На даний момент існує безліч способів обробки будинку. Для тих, хто хоче зрадити приміщенню незабутній стиль, підійдуть фотошпалери.


До сих пір багато хто уявляє фотошпалери як щось старе і вийшло з моди. Але це не так. Сучасні фотошпалери можуть принести оригінальність в будь-який інтер'єр. Вони виготовляються з високоякісного матеріалу. Головною перевагою таких шпалер є те, що малюнок можна придумати самому, навіть фотолитографию з Вашими друзями можна нанести.


Який матеріал використовують при виготовлення фотошпалер?


Вони можуть виготовлятися з різних матеріалів. Наприклад, як і звичайні шпалери з паперу, також можливе виготовлення з вінілу, флизелина. Окремо варто відзначити фотошпалери, виготовлені з синтетичної тканини. Цей матеріал дозволяє досягти високої міцності, ну, і, звичайно, своєрідною краси і шарму.


Де застосовуються фотошпалери?


Так як фотографій для шпалер безліч, їх можна використовувати і у вітальні, і в дитячій кімнаті, і в спальні. Для кухні можна застосовувати малюнки із зображенням екзотичних страв і фруктів - вони дуже добре впишуться в обстановку. Для додання оригінальності ванної кімнати можна поклеїти фотошпалери із зображенням тропічних риб, сонячних пляжів. Загалом, все залежить від Вашої фантазії.


Окремо варто відзначити, що застосовувати фотошпалери можна не тільки в якості прикраси стін, але також можлива обклеювання меблів, дверей. Технологія обклеювання фотошпалер майже така ж, що і обклеювання звичайних. Відмінність полягатиме в тому, що вони вимагають більш якісної стикування між собою. Важливо перед процесом обклеювання не забути вирівняти стіни. Процес догляду за такими шпалерами досить простий. Для очищення досить періодично протирати їх вологою ганчіркою.Создан 17 фев 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського