Установка приточної вентиляції
 

Щогодини промислові підприємства викидають в атмосферу тисячі кубічних метрів перероблених газів. Незважаючи на наявність фільтрів, які забирають найбільш небезпечні частинки пилу, жителі мегаполісу не отримують достатньо чистого повітря. Тому для установки такої системи, як припливна вентиляція слід звертатися до професіоналів своєї справи.


Забезпечення свіжості в будинку  


Більшу частину свого часу житель проводить в закритих приміщеннях - вдома, на підприємстві, в офісі, на навчанні, в громадських закладах. І щоб повітря відповідало гігієнічним нормам, практично скрізь встановлюються різного типу вентиляції. Відносно своїх квартир і будинків в свідомості жителів все частіше з'являються думки про встановлення спеціальних систем для вентиляції. Найчастіше вибирають саме приточную модель очищення, як найбільш оптимальний варіант.


Принцип її роботи заснований на організації постійного надходження очищеного повітря в приміщення, а також на рівномірному його розподілі по всьому об'єму. Завдяки таким конструкціям в житловому приміщенні можна постійно підтримувати певний мікроклімат незалежно від пори року.
Припливні агрегати можуть бути як в блоковому вигляді, так і в моноблочному. Їх обов'язково монтують в тих приміщеннях, де виключено потрапляння вологи на корпус установки.


Основні компоненти системи представлені:


вентилятором (головний компонент всієї системи);фільтрами (очищення, зволоження, антибактеріальний ефект);воздуховодами;клапанами (перешкоджають надходженню вуличного забрудненого повітря в періоди, коли вентиляція відключена);нагрівачами (можуть бути водяними і електричними);поглиначами шумів.
Припливне варіант для жителів більш вигідний, ніж, наприклад, припливно-витяжної. Він забезпечує адекватну очищення, вимагаючи при цьому менших витрат електроенергії. Крім того, вартість його покупки і установки значно нижче.


Купівля і установка вентиляції


Замовляючи припливну вентиляцію клієнт може скористатися послугами зі збору та монтажу конструкції. А також є ряд компаній, що пропонують покупку деталей для даних систем окремо.
При виборі систем припливної подачі слід спиратися на її продуктивність, кількість фільтрів, а також вибирати перевірених виробників. Також вони повинні відповідати вимогам ТР ТЗ 004/2011 і ТР ТЗ 010/2011.


Продуктивність вимірюється в м3 / год і означає, на скількох кубічних метрах приміщення відбудеться обмін повітря за одну годину. Ідеально, якщо в квартирі або будинку буде забезпечено такий обмін не менше чотирьох разів за добу. Купуючи припливну вентиляцію, клієнт отримує можливість дихати свіжим і очищеним повітрям, оптимальної температури і вологості, без запахів, пилу, патогенних мікроорганізмів.Создан 07 фев 2020 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського