Де краще оформити позику на карту
 

Швидкі онлайн-позики - це можливість протягом декількох хвилин вирішити фінансове питання, незалежно від місцезнаходження. За якими критеріями вибирати компанію для оформлення позики, про це можна прочитати в статті на сайті http://ua.today, яка містить точну інформацію і корисні поради.

 

Швидкість, зручність і інші відмінності онлайн-позик


Термінові позики швидко набули популярності у споживачів, оскільки пропонують зовсім інший механізм оформлення, ніж звичайні кредитні продукти. Алгоритм простий і зрозумілий:

  • Реєструєтеся на сайті і самі вибираєте суму позики (з урахуванням встановлених лімітів).
  • Відправляєте заявку на розгляд.
  • Якщо рішення позитивне, підписуєте договір кодом з SMS.
  • Потім на вашу карту нараховується замовлена ​​сума.

Перша позика оформляється трохи довше, оскільки клієнтові потрібно заповнити анкету, вказуючи основні дані, але при повторному зверненні гроші замовляються буквально парою кліків. Українські мікрофінансові компанії видають до 10-15 тисяч гривень, але точні умови потрібно уточнювати окремо, оскільки є продукти з більш високими лімітами.

 

При першому зверненні максимальна сума зазвичай невисока, але вона підвищується при своєчасному поверненні коштів. Швидкі позики на карту користуються особливо високою популярністю, так як припускають мінімум формальностей. В сервісах, що видають такі кредити, практично всі процеси автоматизовані, що прискорює прийняття рішення по заявці. Вибір мікрокредітної компанії допоможе зробити огляд позик на карту з докладним описом умов по різним продуктам.

 

Критерії вибору мікрофінансової компанії


На ринку працює велика кількість МФО, що видають короткострокові кредити. Для позичальників це плюс, оскільки для подачі заявки вони можуть вибирати компанію за різними критеріями:

  • наявність офіційної ліцензії (співпрацюйте з МФО, діючими в рамках законодавства);
  • процентна ставка (в середньому умови у різних компаній схожі, але бувають винятки);
  •  способи отримання грошей (вибирайте зручний варіант - карта, електронний гаманець, готівкові); способи погашення позики;
  • вимоги до позичальників (зазвичай їх небагато, основні - повнолітній вік і наявність громадянства).

Якщо оформляєте мікропозику на карту, вона повинна бути іменною. Картку необхідно зареєструвати (це простий і швидкий процес). При виборі компанії читайте відгуки клієнтів, вони допоможуть скласти повноцінну думку і прийняти рішення. Уточнюйте інформацію про необхідні документи. Враховуйте швидкість розгляду заявки, це особливо важливо, якщо гроші потрібні прямо зараз.

 

Ще один важливий пункт - наявність бонусних програм. Багато МФО пропонують вигідні продукти, в тому числі можливість оформлення першої мікропозики без відсотків (дуже популярна акція). Співпрацюйте з надійними МФО, якщо виникне необхідність в швидкому вирішенні фінансового питання. Уважно вивчайте умови договору і намагайтеся повертати гроші раніше терміну, щоб заощадити на відсотках.

 

Джерело: http://ua.today/news/press_reliz/gde_luchshe_oformit_zaem_na_kartuСоздан 03 ноя 2019 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського