У Запоріжжі відкрили новий магазин ювелірних виробів мережі B2B.Jewelry
 

На радість жителям Запоріжжя відкрився сучасний ювелірний салон B2B.Jewelry за адресою проспект Соборний 109Б. У новому магазині на найвигідніших умовах можна придбати безліч всіляких дорогих дизайнерських прикрас, зроблених зі срібла і золота. В асортименті вишукані, неперевершені підвіски, ланцюжки, сережки, кільця і ​​інші вироби різного розміру і дизайну.

 

Все це презентував добре відомий в Україні Ювелирный завод Шарм, український виробник прикрас. Це підприємство протягом багатьох років займається виробництвом і реалізацією золотих і срібних виробів з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Продукція ювелірного заводу, що відрізняється ідеальною якістю і прийнятною вартістю, вже сьогодні активно освоює і ринок Запоріжжя, вже встигнувши порадувати покупців вишуканою красою і справжнім лоском.

 

На даний момент ювелірний завод Шарм демонструє безперервно зростаючий обсяг продажів. Нові магазини відомого бренду з'являються у великих містах України. Їх асортимент постійно поповнюється новими виробами, які викликають невимовний захват у тих, хто вважає за краще розкіш, блиск і неперевершену, первозданну красу кращих проб золота і дорогоцінного каміння. З іншого боку не можна не відзначити індивідуальний підхід до клієнтів, а також найвигідніші цінові пропозиції від компанії, що сприяють збагаченню і матеріального процвітання всіх тих, хто придбав сертифікат B2B.

 

Учасники програми залишилися дуже задоволеними. На відкритті магазину вони з захопленням розповіли про позитивні зміни в їхньому житті і про численні вигоди, які вони відчули, купивши сертифікат B2B Jewelry. Без перебільшення, проект для багатьох дав можливість отримати досить значний дохід від придбання срібних і золотих прикрас. Нове і оригінальне маркетингове рішення сприяє благополуччю сімей, які тепер можуть вільно розпоряджатися бонусними коштами і витрачати їх на власний розсуд.

 

Завдяки оригінальній програмі мережі магазинів B2B Jewelry, відвідувачі нового ювелірного салону в Запоріжжі чекають дуже багато чого від своїх нових покупок. Всім без винятку учасникам сподобалася ідея заощадження власних коштів у вигляді матеріальної компенсації за придбаний товар. Кожне придбання для них тепер не просто витрата грошей, а навпаки – стабільне і надійне примноження сімейного доходу!

 

При підготовці публікації були використані матеріали з сайту  timez.com.uaСоздан 25 окт 2019 

 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського