Робимо підвісну стелю з алюмінієвих панелей
  Стеля в усі часи займала і займає не останню роль в інтер'єрі вашого будинку. Великою популярністю в наш час стали користуватися підвісні стелі, а саме підвісні стелі, зроблені на основі алюмінієвих панелей. Завдяки підвісних стель ви можете замаскувати нерівності і дефекти вашої стелі.

 

 

  Підвісні стелі, зроблені на основі волокнистих матеріалів шалено красиві, але у них є один великий недолік, вони вбирають вологу, запах від кухні, тютюновий дим і бруд від якої буває дуже важко позбутися. Що ж стосується підвісних стель зроблених ось тут, на основі сплаву алюмінієвих металів, то вони міцні у використанні, добре миються, не вбирають сторонні запахи і є вологостійким покриттям.

 

  Ці стелі мають ще масою позитивних якостей, таких наприклад як простотою в догляді за ними, міцністю, вогнетривкістю, ці стелі прослужать вам як мінімум років 40 і нарешті, підвісні стелі з алюмінію легко доповнюють будь-який інтер'єр. Стелі від МКС Фасад є екологічно чистими так як зроблені з безпечних матеріалів. Така стеля не іржавіє і не втрачає свій зовнішній вигляд після закінчення багатьох років служби.

 

  Алюмінієві підвісні стелі мають масу позитивних властивостей, що дозволяє їх використовувати не тільки для внутрішнього, а й зовнішнього покриття. Алюмінієві стелі використовують неї тільки в житлових кімнатах, офісах, коридорах, а й навіть у ванних кімнатах і балконах.

 

  Потолки на основі алюмінієвих сплавів ви можете встановити самостійно, без втручання фахівців, це говорить про їх легкому монтажі. Встановлюючи алюмінієві стелі, не бійтеся спиратися на них, адже вони не втратять своєї форми навіть при сильному навантаженні. Ця стеля можна розбирати і збирати назад при кожному необхідному випадку. Така стеля можна замовити за індивідуальним замовленням, тим самим ви здивуєте ваших гостей унікальністю обробки ваших кімнат.

 

Алюмінієві підвісні стелі діляться на кілька видів. Наприклад, вони бувають відкритого (зі вставками між ними додаткових профілів) і закритого (кріпляться стик в тиць без зазорів і пропусків) типів, бувають касетні (зі специфікою з'єднання між собою), рейкові або ще їх називаю лінійними (кріпляться довгими, тонкими рейками покритими різними типами наповнень: глянсовою, металевої або дзеркальної забарвленням) і модульні які необхідно встановлювати на заздалегідь підготовлену металеву конструкцію.

 

Якщо кімната в якій ви встановлюєте підвісна стеля не велика, ви можете виготовити самостійно кріплення для свого майбутнього стелі, а якщо навпаки, то скористайтеся послугами професіоналів (не економте на своєму будинку), щоб не зіпсувати стелю. Алюмінієві підвісні стелі часто встановлюють в медичних установи і школах. Їх можна не тільки покривати різноманітними квітами, але так само відображати на них ескізи і малюнки за бажанням замовника.Создан 28 фев 2018 


 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

сухомлинський

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського