Як наклеїти бамбукові шпалери?
  Для цінителів екологічно чистих і незамінних природних матеріалів бамбукові шпалери стануть знахідкою. Для їх виробництва використовується природний матеріал. Вони значно відрізняються від звичних шпалер з паперу або флізеліну. Для бамбукових шпалер характерна висока стійкість до механічних впливів різного типу, а також їх дуже легко підтримувати в чистоті.

 

 

  Для поклейки таких шпалер прекрасно підійде клей поліхлоропреновий, який служить для зв'язки різнорідних матеріалів, і забезпечує прекрасну зчеплення на довгий час.

Рекомендації про наклеюванні бамбукових шпалер:

 

1. Дуже важливо дотримуватися інструкції виробника, яка вказана на упаковці.

 

2. При контакті з клейовий поверхнею бамбукове полотно не так просто знову відірвати, тому дуже важливо з першого разу приклеїти все рівно і акуратно.

 

3. Клей на полотно наноситься по всій поверхні. Для цього краще використовувати шпатель, з його допомогою можна повністю розрівняти клейовий розчин, що запобіжить утворенню бульбашок на обклеєній поверхні.

 

4. Бамбукові шпалери дуже важко ріжуться. Для цього необхідно придбати спеціальні ножиці або ніж. Електроінструменти для різання використовувати не рекомендується, оскільки полотно може бути пошкоджено.

 

5. Поверхня перед приклеюванням бамбукових шпалер повинна бути максимально рівною, в іншому випадку всі місця з дефектами будуть сильно кидатися в очі, особливо при хорошому освітленні.

 

6. Перед тим як початком роботи з наклеювання шпалер коштує розкласти шпалери і дати їм відлежатися в приміщенні кілька днів. Це необхідно для того щоб полотно набуло такої саму вологість як в приміщенні. Це запобіжить деформацію шпалер.

 

7. Бамбукові шпалери досить важке обробне покриття, тому поверхня на яку будуть клеїти шпалери повинна бути повністю очищена від колишніх шпалер, крейди або відшарувалися ділянку штукатурки. В іншому випадку шпалери можуть почати відпадати або відклеюватися.

 

8. Категорично неприпустимо використання клею на водяній основі.

 

9. Для бамбукових шпалер необхідно застосовувати клей на поліхлоропренового основі. Такий клейовий склад якісно скріпити шпалери з поверхнею і допоможуть запобігти їх відклеювання.

 

10. При роботі з таким клеєм варто застосовувати засоби власного захисту - маски і рукавички, оскільки при нанесенні клею можуть виділятися токсичні речовини. Після повного висихання він буде абсолютно безпечним для здоров'я людини.

 

  Якщо дотримуватися всіх рекомендацій можна самостійно провести всі оздоблювальні роботи, і в результаті отримати якісний результат. Але трудомісткість роботи вимагає від вас особливої ​​уваги і високу точність.Создан 28 фев 2018 


 “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно  дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру  і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”.


 “Збіднюючи світ дитинства, ми затрудняем входження дитини в суспільство,  колектив”.


 “Що найголовніше було в моєму житті? Без роздумів відповідаю: любов до дітей”.

 “Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам  змусити себе до праці і вимагати ії від себе”.

сухомлинський

                                                                                             


   © 2015  Казки Сухомлинського